TopStar

18. září 2013 17:00

Dagmar Dandová

Syn Evy Decastelo se styděl před Barbínou

Moderátorka Eva Decastelo vzala na filmové představení americké klasiky – animované Barbie – svého syna Michálka. Prý aby viděl, jak vypadá krásná a dokonalá slečna. Michálek z toho byl ale trochu vyvedený z míry.

Před vchodem do sálu stály hostesky převlečené za živé Barbie a Michálek Decastelo se pěkně styděl. Radši se schoval za tatínka. Zatímco Eva slečny zaujatě pozorovala a zavzpomínala, na co si jako malá hrála.

„Děda byl lékárník a tak jsem pořád panenkám a hračkám něco předepisovala. Míchala jsem jim jako bylinky a mazala mastičky úplně všude. Na Barbie jsme totiž neměli, a tak jsem brala zavděk vším ostatním. A když se do Čech tyhle panenky dostaly, tak jsem už měla jiné zájmy a objekty touhy,“ dodala moderátorka. „Ale i dnes, v mém věku, se ráda s trpaslíčkama (jak oslovuje své děti – pozn. red.) podívám na pěknou pohádku a odpočinu si u toho,“ smála se.

Na film se přišel podívat i Roman Vojtek s rodinou. „Vyrostl jsem na pohádce Princové jsou na draka, a když už princezny, tak pyšná nebo šíleně smutná,“ nenechal se zvyklat šarmem Barbín, ale jeho dcera Edita byla z „živých“ panenek nadšená.

„Editku velice zaujaly,“ řekl a přiznal, že dceru moc na televizi koukat nenechá. „Já byl hodně aktivní venku, což má mimochodem Editka po mně. A navíc, já měl volný čas vyplněný spoustou kroužků, třeba zpěvem a tancem, to mne drží dodnes.“

Barbíny zaujaly i herečku ze seriálu Cesty domů a manželku Igora Chmely Janu Janěkovou, která do kina přivedla své tři děti (nejstarší Aničku a dvojčata Toníka a Elu), a také svou nejlepší kamarádku Kristýnu Frejovou s dcerou Rachel.

Obě herečky přiznaly, že je minula doba Barbie, když byly malé. „Prostě nebyly na trhu,“ uvedla Kristýna Frejová.

„Ale já, já jsem si ji vyvzdorovala ve dvanácti letech. Tak moc jsem si ji přála, že mi ji rodiče někde sehnali, ačkoliv jsem na hraní s Barbie byla tou dobou už stará,“ povzdychla si Jana Janěková.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také