TopStar

23. prosince 2013 06:50

Dagmar Dandová

Tak to je nářez! Neuhádnete, jak bude slavit Vánoce Zdeněk Macura

Bývalý milenec Ivety Bartošové Zdeněk Macura alias Macurine nám exkluzivně prozradil, jak bude trávit svátky, a jaká bude jeho štědrovečerní večeře.

„Vánoce budu trávit tak jako normálně no. Pojedu na benzínku na bagetu,“ řekl a my jsme se hned museli zeptat na jeho velkou lásku, kterou je blonďatá zpěvačka.

„Ale prosím vás, já Ivetě Bartošové nic k Vánocům přát nebudu,“ pronesl razantně a vypadá to, že jí tedy po stromeček vůbec nic nechystá.

Macurine nám ale povykládal o jeho projektu Stop domácímu násilí a ukázal nám letáčky, které si nechal vytisknout. Je na nich vyfocený on v obleku a hesla jako sekty, totalita, násilí…

Nakonec nám vysvětlil, že Iveta Bartošová má doma prý stejný režim jako je v Severní Koree.

„Ano, prvky domácího násilí jsou podobné jako v totalitních režimech, třeba jako v Severní Koreji. U obojího je omezená komunikace s okolím, vedoucí se musí vždycky chválit a všichni si naopak musí negativně stěžovat na toho dotyčného,“ řekl nám Macurine vášnivě.

No jo, Zdeňku, ale na rozdíl od Pepy Rychtáře má Severní Korea třetí největší armádu na světě a rozvinutý jaderný program, o čemž by se mohlo současnému manželovi Ivety Bartošové jenom zdát.

-dad-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také