TopStar

24. září 2013 11:50

Dagmar Dandová

Vyplašený Zdeněk Macura: Ve Vile hrozí násilí!

Bývalý exmilenec Ivety Bartošové a strůjce jejich zdařilé cesty do Itálie Zdeněk Macura si o víkendu udělal výlet do vily VyVolených. Jeho soukromé závěry jsou znepokojující!

Macura prý „cítil, jak ve Vile stoupá napětí“. A jak známo, od napětí je k násilí jen krůček. Bývalý IT specialista Macura se poslední dobou prezentuje jako odborník na domácí násilí a týraní. Ve Vile na tohle téma uspořádal dokonce přednášku!

„Tak jsem se vrátil z Vily VyVolených, kde jsem měl přednášku,“ napsal Macura na svůj Facebook ihned po návratu a popsal, jak si se soutěžícími hrál. Tentokrát ne na doktory jako s Bartošovou, ale na násilníky.

„Dělali jsme scénky o domácím násilí, kde se ukázaly nejrůznější situace. A ti lidé to dokázali docela dobře hrát. Jen snad na závěr jsem cítil určité napětí, které tam mezi soutěžícími je,“ strachuje se. Podobné napětí totiž cítil naposledy u své „kamarádky“ Ivety Bartošové.

„O Ivetě nepadlo snad ani jedno slovo, z čehož mám největší radost. Ani se na to nikdo neptal. Teda kromě jednoho člověka, ale toho jsem hned odmítl. Super. To se mi ještě v žádném pořadu nepodařilo,“ pochvaloval si Macura na sociální síti.

Napětí ale musel trochu cítit i on, protože se ve vile setkal se svou údajnou exmilenkou Evou Feuereislovou.

Nicméně pro Macuru byla návštěva Vily VV velmi důležitá i z toho důvodu, že má v plánu stavět Hobitín s minidomečky. Potom, co navštívil velký domeček, by mohl změnit plány a stavět spíše domy pro VyVolené typu Iveta Bartošová, Josef Rychtář, Domenico Martucci…..

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také