TopStar

28. července 2016 16:30

Michal Chalupa

Takhle dává romantička Ariana Grande kopačky! Co je s Rickym špatně?

Když vztah neklape, jsou dvě možnosti – vzdát to, anebo bojovat. Ariana Grande a její přítel Ricky Alvarez spolu strávili rok plný lásky. Ale čert ví, proč to přestalo fungovat. Začali se spolu nudit, podvádět, nebo je v tom něco úplně jiného?

Popová hvězda Ariana (23) oznámila rozchod s Rickym. Jako důvod udala, že on je součástí staré Ariany a právě teď je na čase, aby přišla nová, svěží Ariana. „Změna. Cítím se volná, šťastná. Bezva,“ napsala Ariana na svůj Twitter. Poté to smazala a přidala nový tweet, kde podle hollywoodlife.com naznačila, že se jedná o rozchod s Rickym. S novou deskou i nový život? Mladičká Američanka svou minulost zametá pod stůl, ačkoliv pro to nemá pádný důvod. Ricky už nemá místo v jejím srdci, napsal web Hollywoodlife.com.

Spekulace o tom, jestli v tom není nějaký jiný kluk, zatím nejsou. Možná, že Ariana opravdu chce úplně nový život. Aby toho za chvíli nelitovala. Během vztahu s Rickym totiž básnila v rozhovoru pro Billboard magazín o tom, že jsou spolu šťastni. Pořád ale tuto skutečnost nevyvrací. Nakonec se možná dočkáme happyendu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také