TopStar

25. února 2014 08:34

Táňo, drž se ho. Nový přítel krásné herečky je podnikatel

Jméno vysokého fešáka, který doprovodil herečku Táňu Pauhofovou (30) do Rudolfina na České lvy už není tajemstvím. Jde o slovenského podnikatele Martina Vaľovského. Krásná zrzka se v jeho doprovodu ukázala vůbec poprvé.

Táňa svoje soukromí nekomentuje, což už u ní nikoho nepřekvapuje. S médii nemluví. Došlo to až tak daleko, že i na tiskové konferenci k novému filmu Něžné vlny režisér Jiří Vejdělek oznámil, že otázky směřované na herečku bude zodpovídat on, protože "Tánička nerada komunikuje s médii..." (jak napsal jeden z předních slovenských portálů).

Jenže pak přijde třeba Český lev (Pauhofová byla nominována za výkon v hlavní ženské roli ve snímku Hořící keř, ale cenu nezískala) a média Táně leccos odpustí už jen proto, že je i s těmi manýry dokonalá hvězda a konečně někdo, kdo se umí opravdu bezchybně obléknout. V róbě od Diora, červených střevíčkách a s červenou rtěnkou byla okouzlující a její partner na ní mohl oči nechat.

V minulosti Táňa sedm let chodila s hercem Tomášem Maštalírem, pak si její srdce získal tanečník Daniel Antálek (The Pastels).

Podívejte se, které další krásné páry přišly na Českého lva. Některé chodí do společnosti jen výjimečně:


Přečtěte si také