TopStar

25. července 2016 11:25

Michal Chalupa

Těhotná Lindsay Lohan veřejně ponížila svého snoubence!

Dětská hvězda a vymetačka večírků Lindsay Lohan (30) byla donedávna spokojená po boku svého snoubence a úspěšného ruského podnikatele Egora Tarabasova (23). Idylka ale skončila ve chvíli, kdy se její milý nevrátil včas domů!

Lohan je možná více než jako herečka známá tím, že se léčila z alkoholové i drogové závislosti. Po několika neúspěších i úspěších, se rozhodla spálit za sebou mosty, a žít jako normální člověk. Ulovila si bohatého hezouna a brzy se zasnoubili. Když se však zdržel v baru, Lindsay začala řádit jako černá ruka. Během chvilky bombardovala sociální sítě svými komentáři k Egorovo fotce a ještě mu začmárala obličej!

„Myslela jsem si, že to nejhorší už mám za sebou. Díky, že ses dneska nevrátil domů. Je neuvěřitelné, jak sláva mění lidi,“ popisovala svůj hněv herečka. A aby tomuto incidentu nasadila korunu, přidala sem ještě fotku ze svého filmu „Šéfe, jsem v tom!“ a napsala, že je těhotná! Lohan si neodpustila ani připomínku ke své dávnější kamarádce Dashy Pashevkiny, s níž jí měl Egor v klubu údajně zahnout. Návrhářku, jejíž šaty dříve oblékala, označila dokonce za „ruskou šla*ku“! Snad ji to Egor i Dasha prominou, emoce holt dělají divy. Nebo byla opět napitá?


Přečtěte si také