TopStar

25. srpna 2015 17:45

Lenka Zajícová

Tohle je 10 nejpopulárnějších juniorů Česka! Kdo z nich je nejvíc cool?

Kdo nahradí Leoše Mareše nebo Rytmuse v pozicích největších domácích celebrit? Asi to bude jedna z těchhle mladých komet. Je jedno, čím přesně baví lidi, jejich popularita je neoddiskutovatelná....

Prolétli jsme mladé tváře českého showbyznysu, kterým ještě nebylo 23 let, a vybrali z nich ty nejpopulárnější. Kdo mezi nimi nejvíc frčí?

Artur Štaidl (18) Jelikož potomek Ivety Bartošové doposud nepropadl drogám, alkoholu a ani hazardu, musíme ho v tomto žebříčku umístit zatraceně vysoko. Nikdo by totiž nečekal, že se po tom všem, co prožil, co se v médiích psalo a co všechno si musel vyslechnout, z něj stane človek, který bude stát pevně na nohou a nebude se opírat o platíčko Neurolu nebo Lexaurinu. Respekt.Fatty Pillow (22)Fatty je určitě jedním z nejvíc cool kluků u nás. Je neskutečně vtipný a je důkazem toho, že mužům stačí jen smysl pro humor, aby si při pohledu na ně holky rvaly rodidla a odhazovaly pásy cudnosti na míle daleko. U Fattyho doma se to určitě klátí víc než větve ve vichřici.

Adam Mišík (18) Ať už se vám to líbí, nebo ne, Adam Mišík je idol. Přestože je to takový český Bieber pro chudé, je velká pravděpodobnost, že vaše mladší ségra (možná i brácha, sorry) si jeho songy pouští právě teď do ucha.

Johny Machette (22)I když ani tento kluk není žádný Alain Delon a jeho postava připomíná oteklou niť, svými písničkami si Machette získal spoustu fanoušků různých věkových kategorií. Přestože se nedávno rozešel s Gabi, slavnou youtuberkou a jeho sexualita je stejně pitvána jako laboratorní myš, místo v našem žebříčku si zcela jistě zaslouží. 
Teri Blitzen (15) Další teenagerka, která se v době blogů a vlogů, stala totální star, přestože není ve finále ničím výjimečná. 

Je ale dost hezká na to, aby se na ni hezky koukalo, ale není příliš krásná, aby ji dívky nesnášely. Je to prostě holka od vedle, které ta sláva sice lehce stoupla do hlavy, ale teď je Teri, ať už se vám to líbí, nebo ne #top #nej #youtuberka.

Jan Bendig (21)To je samozřejmě vtip. Bendig do tohoto seznamu nepatří.Zdeněk Piškula (17) Tak tento sympaťák zde nemohl chybět. Miláček mladých dívek je hodně cool. Sbalil Teri Blitzen (teď jsou už opět od sebe), ale přestože je mu jen 16, má už skvěle našlápnutou hereckou kariéru. Dokonce si zahrál i prince, a třeba Trávníček z této role žije dodnes. Nikol Švantnerová (22)Za to, že se stala nejkrásnější dívkou České republiky, může poděkovat Andree Kalousové a jejím lýtkům. Ty se totiž začaly Andrejce zapalovat ještě dřív, než proběhlo finále, a díky údajné aférce s Leošem Marešem se musela spokojit s druhým místem. Nikol, která se před několika dny rozešla se svým přítelem, už pokukuje po novém partnerovi. Uvidíme, zda zabrouzdá na fotbalové hřiště nebo uloví nějakou intelektuálně oslabenou hokejku. Letos ji místo v našem žebříčku musíme dopřát. Příští rok ji totiž vystřídá jiná, která získá korunku a lukrativní garsonku za Prahou s výhledem na staveniště.

Celeste Buckingham (20) Zpěvačka, která slavila úspěchy v Čechách i na Slovensku, nyní žije v USA. V minulosti natočila několik skvělých hitů, objevila se v pohádce a je neskutečně talentovaná. V případě Celeste ani nemůžeme napsat nic negativního o jejím slovenském původu, jelikož má americko-švýcarské kořeny. Tentokrát si odpustíme i naši oblíbenou poznámku, že Slováky a Ukrajince mají rádi jen majitelé ubytoven (jsou totiž čistší než švábi).

Monika Bagárová (21) Další zpěvačka, která si v našem žebříčku zaslouží místo, přestože to v případě Moniky bylo o prsa (právě těm totiž může Monika děkovat za to, že v tomto seznamu nechybí). Její písničky jsou totiž jen lehce průměrné. Že jste žádný jiný než ten s Benem Cristovao neslyšeli? Nedivíme se, my také ne. Museli jsem doslova žadonit YouTube, aby nějaký videoklip vůbec vyplivl. Když se tak stalo, trošku jsme litovali našeho ztraceného času.

Kdo z nich vám přijde nejvíc cool?


Přečtěte si také