TopStar

7. srpna 2015 17:34

Michal Chalupa

Tohle NEDÁTE: Pohlreich s Hruškou na sebe konečně narazili! Co o sobě řekli?

Roky dával Zdeněk Pohlreich Láďovi Hruškovi pořádnou sodu. A teď jsou z nich dokonce kolegové! Co si o tom oba pánové myslí?

Když se kuchyňský experimentátor a nová hvězda Primy dozvěděl, že ho nemine setkání se Zdeňkem Pohlreichem, byl z toho celkem nervózní. Aby ne! Je všeobecně známo, že pan šéf Láďovy dobroty zrovna nemusí. „Když jsem se dozvěděl, že tady bude, tak jsem si musel dát doma panáka, jak se mi třásla kolena a měl jsem trému, ale v dobrém slova smyslu,“ prozradil Hruška, který se teď jen přeci od plotny pohne dál.

„No tak doufejme, že je lepší kutil než kuchař. Ty jeho bomby..., začal Pohlreich. „Je dobře že přestal vařit, nebo přestal připravovat jídla, abych to řekl přesně. Já proti němu nic nemám, chápu, že si každej potřebuje najít v životě nějaký místo, že to není gastronomie je jasná věc, ale tak jako co, divák se chce bavit,“ tvrdí smířlivě.

A co nám mistr kuchař naposledy uvařil? „No, tak my jsme včera zatím vařili nápad na nedělní menu, udělali jsme to snadno proveditelný - pečená vepřová plec, udělali jsme melounovej sorbet domácí, udělali jsme dobrou drůbeží polívku a vesměs myslím, že tyhle pořady Teď vaří šéf jsou o tom, co si lidi opravdu můžou udělat bez problémů doma,“ zhodnotil Zdeněk Pohlreich.

Sledujte reportáž Kristiny Ullrichové ve VIP zprávách ze 7.8. nebo později na Prima Play a dozvíte se víc!

Sdílejte článek

Přečtěte si také