TopStar

12. září 2015 19:00

Michal Chalupa

Tomáše Krause rockerky převálcovaly: Která mu to nejvíc nandala?

Ženy jako frontmanky rockových kapel bral Tomáš Kraus vždy jako takovou kuriozitku. Ovšem v historii rock and rollu se ženská jména objevují stále častěji. I tak se ale pořád přemílá otázka, jestli rocková hudba přece jen není výsadou chlapů.

Tomáše Krause vždycky zajímalo, jak se tak překrásné stvoření jako žena rozhodne být drsnou rockerkou – a tak využil otevíračky nového rockového klubu v Praze, kde koncertovaly rovnou tři rockové divy.

Martě Jandové stačila i jedna kytara, aby dostala celé osazenstvo do varu. A to, že jí koluje v žilách rocková krev, nezapře ani na sekundu. Další hvězdou večera byla Aneta z kapely Prague Conspiracy, která působí tak trochu zakřiknutě, ale jak dostane mikrofon do ruky, začíná rocková demolice. Klub už doslova vařil, když přišla další bomba – skupina The Apples v čele s metr šedesát dva centimetrů vysokou Simonou...Jak to všechno proběhlo, a zda si Tomáš Kraus urovnal svůj názor na rockerky, to se dozvíte ve vysílání TOP STARu 12. 9. a později na Prima Play.

Sdílejte článek

Přečtěte si také