TopStar

5. května 2014 16:24

Lucie Průchová

Tomu neuvěříte! Rychtář má asi nahnáno! Zavolal si na pomoc zásahovku!

Josef Rychtář volal dnes odpoledne policii… Někdo mu prý chodí po zahradě! Co se stalo s tím drsňákem, který rozdává rány a ničeho se nebojí? Že by ho dohánělo svědomí? A proč hned tři auta a zásahovka? Budeme platit Rychtářovi výjezdy na jeho ochranu?

Podle očitých svědků dnes v odpoledních hodinách přijeli k domu Ivety Bartošové dvě auta a hned po nich Rychtářův syn. Co se stalo? Rychtář volá o pomoc? Někdo mu prý chodí po zahradě!

Už asi tuší, že nic nebude tak, jak si to původně plánoval. Jeho trapné, až komické vystupování za poslední dny, mu naštěstí nikdo nevěří. Zdá se, že se celý národ postavil proti němu a jeho nejapnému chování a on to asi těžko snáší!

Že by si opravdu tento pán myslel, že ho budou fanoušci Ivety po její smrti utěšovat a litovat? Možná se jich pár našlo, ale myslíme, že i ti postupně dostali rozum a pochopili, co je ten člověk zač! Takže, nad panem Rychtářem se teď stahují mračna

Aby toho nebylo dost, dnes se do Uhříněvsi vydal i Domenico Martucci položit Ivetě k jejímu domu kytici růží. Nechal se slyšet, že si myslí, že velký podíl na smrti Ivety má právě Rychtář. Domenico tvrdí, že má připravené zajímavé trumfy. Zároveň vyzval všechny přítomné, aby podali trestní oznámení na Rychtáře, pokud vědí něco o jeho a Ivetině soukromí, co by svědčilo proti bývalému manželovi zpěvačky Bartošové.

Zdá se, že boj proti Rychtářovi myslí vážně a není sám!

Sdílejte článek

Přečtěte si také