TopStar

21. října 2013 06:40

Dagmar Dandová

Topmodelka Naomi Campbell – Co dostala od milence jako bolestné za kopačky?

Topmodelka Naomi Campbell (43) sice dostala kopačky od ruského miliardáře Vladimira Doronina, ale po pětiletém vztahu jí zůstalo futuristické sídlo poblíž Moskvy, které připomíná slavnou vesmírnou loď Enterprise ze seriálu Star Trek.

Může se Doroninova nová láska, čínská modelka Luo Zilin (25), těšit na podobné sídlo?

Naomi Campbell si prostě umí vybírat milence. Na muže má dvě kritéria: musí být slavný nebo bohatý. A čím slavnější nebo bohatší tím líp. Chodila se zpěvákem Quincy Jonesem, baskytaristou U2 Adamem Claytonem, s politikem Johnem Kennedym juniorem nebo hercem Eddie Murphym.

S ruským boháčem Vladimirem Doroninem, kterému se často přezdívá moskevský Donald Trump, to vypadalo skutečně vážně. Aby měl Naomi blíže u sebe, Doronim neváhal a nechal supermodelce postavit obrovský dům ve tvaru vesmírné lodi, který navrhovala známá architekta Zaha Hadid. Ta projektovala například Aquatics Centre s kapacitou 17 500 diváků pro Londýnský olympijský park.

Vypadá to, že ruský miliardář svým slečnám rád nechává postavit neobvyklé domy. Čínská miss už se těší, až také dostane vlastní sídlo. Jediný její požadavek je ten, aby to bylo co nejdál od čokoládové krásky Campbell. Ta je totiž proslulá svou agresivitou a záchvaty vzteku. Zatím to vypadá, že může být Zilin v klidu. Vladimir Doronin prohlásil, že udělá cokoliv, aby se se svou bývalou láskou již nepotkal.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky milenec loď miliardář Star Trek Rusko Čína Donald Trump Naomi Campbell Eddie Murphy

Přečtěte si také