TopStar

3. března 2015 16:27

Tereza Javorová

Topmodelky za almužnu? Z Victoria's Secret mizí i sexy andílci Karlie a Doutzen!

Není všechno zlato, co se třpytí. Své o tom vědí topmodelky Doutzen Kroes a Karlie Kloss, které před pár dny opustily jednu z nejprestižnějších značek módního průmyslu Victoria´s Secret. Proč dobrovolně odkládají andělská křídla a luxusní prádlo?

Obě modelky svůj odchod vysvětlují velice diplomaticky. Pro Karlie Kloss je teď prý priorita škola, jako pilná studentka se chce tak více zaměřit na dokončení New York University.

Ikonická modelka Doutzen Kroes, která Victoria´s Secret reprezentuje více než deset let, by prý naopak ráda svou kariéru posunula dál, v čemž jí smlouva s Victoria´s Secret brání. „Doutzen má dobrou šanci v Evropě, kterou by kvůli závazkům vůči Victoria´s Secret nemohla využít," komentoval odchod topmodelky marketingový ředitel firmy Ed Razek. Rychle pak dodal, že Karlie ani Doutzen neodcházejí po žádném konfliktu nebo rozporu.

Mají málo peněz?

Pravda však může být trochu někde jinde. Už v roce 2010 překvapila svým odchodem Heidi Klum a v roce 2013 sundala andělská křídla i Miranda Kerr. Poprvé se tak začalo spekulovat o tom, že ve firmě na luxusní spodní prádlo není něco v pořádku. Firma prý už dávno nemá peníze, aby platila milionové odměny jako třeba modelce Gisele Bündchen, a svoje současné andílky vzhledem k rozsáhlým povinnostem a závazkům, které modelky musí plnit, dostatečně neplatí. Měsíčně si tak přijdou „jen“ kolem 100 000 dolarů.

I přes rozpory zůstává Victoria´s Secret nejvyšší pomyslnou metou, na kterou mohou modelky dosáhnout. Otázkou tedy zůstává, kdo Karlie a Doutzen i za nabízenou almužnu nahradí?

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky rozpor Gisele Bündchen

Přečtěte si také