TopStar

4. prosince 2013 13:40

Dagmar Dandová

Trapka Verešová: opičí se po 14 let starém filmu

Modelka Andrea Verešová nafotila fotky pro svůj nový kalendář a… zase se svlékla. Navíc okopírovala nápad z oscarového filmu Americká krása, kde se herečka Mena Suvari rozvaluje v okvětních plátcích růží.

Zajímalo by nás, jestli nás Verešová někdy překvapí a někdy se nafotí i zahalená. Navíc fotky kalendáře jsou jedna jako druhá. Modelka se v podstatě pořád v něčem na podlaze válí: v papíru, bavlně, plastu a nakonec vystrčí zadek z vody.

Modelka navíc popřela, že by nápad na fotku mezi růžovými lístky pocházel z filmu Americká krása. Andrea Verešová tvrdí, že je to naprosto originální.

„Na začátku jsem si jako pokaždé říkala, co se dá ještě vymyslet, co nového se dá ještě nafotit, aby to zaujalo, aby to bylo krásné a přitom neokoukané. To byla velká výzva. Originální nápad, tým profesionálů a speciální technologie tisku se odrazily na výsledku, který bude pro každého jistě milým překvapením. Jsem vděčná, že se opět povedlo něco skvělého,“ svěřila se se svými pocity z focení Verešová, která považuje okopírování pózy Meny Suvari za něco skutečně skvělého.

Podle fotografa Jana Tůmy bylo velice originální i místo, kde fotka vznikla: „Největším překvapením pro mě bylo místo focení – zahradní bazén!“ říká Tůma.

Co k tomu říct? Je překvapivé, že fotit ve stylu Americké krásy a v bazénu v dnešní době může někomu ještě přijít překvapující a neokoukané.

Těžko říct, s čím originálním nás Verešová překvapí příští rok. Že by se nechala nafotit nahá v bazénu?

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také