TopStar

25. srpna 2013 16:25

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Nový Batman a trénink agenta 007 ve výslužbě

Jsme hvězdám nablízku a každou neděli v nové rubrice přinášíme výběr zajímavých událostí, které světem slavných hýbaly. Víte například, který vysloužilý James Bond cvičí na pláži pod dohledem manželky?

Novým Batmanem bude Ben Affleck. A to ještě nedávno tvrdil, že s akčními hrdiny nechce mít nic moc společného. Názor mu změnil, jak už to tak obvykle bývá... Honorář!

007 v záloze

Pierce Brosnan, neponechává nic náhodě a během pár dnů dovolené na Hawai se snažil vylepšit si svaly na břiše. Manželka, která nic podobného zjevně neřeší, mu počítala kliky a měřila čas.

Jeho kolega Alec Baldwin má úplně jiné starosti. O víkendu se mu narodila druhá dcera. Holčička dostala jméno Carmen Gabriella a podle rodičů je prý "naprosto perfektní". Alecovi tak přibudou noční povinnosti - už teď chodí venčit rodinné psí miláčky. O půlnoci po ulicích New Yorku!

Jsme zvědaví, jak bude snášet rodičovské povinnosti v pokročilém věku. Princ William by mu potvrdil, že mimino doma znamená nevyspat se několik nocí. Královská rodina zveřejnila minulý týden první oficiální snímky a William dal svůj první rozhovor jako otec.

Sedmačtyřicetiletý boxer Mike Tyson týden abstinuje ze závislosti na drogách a alkoholu. Sám tvrdí, že je to jeho poslední šance na normální život. "Jsem na pokraji smrti," uznal.

Na tom samém bodě se před časem ocitla zpěvačka Iveta Bartošová. Ta teď ovšem spřádá plány na miminko a svatbu se svým Pepou. K italskému dobrodružství uvádí, že ji bývalý přítel Domenico Martucci a Zdeněk Macura chtěli rozprodat na orgány. Kdyby to nebylo tak smutné, vlastně by to bylo k smíchu. Hrabě ale strašlivě zuří, i když zejména jeho reakce na FB nepostrádají vtip.

VyVolení se nastěhovali do Vily! Sledujte je 24 hodin denně zdarma prostřednictvím našich kamer a on-line přenosů na stránce: www.iprima.cz/vyvoleni

Už jste viděli, jak to ve vile vypadá? Naše redaktorka Dáša si ji vyzkoušela.

Nezapomeňte, že dnes večer se poprvé vysílá Noční show s Agátou Hanychovou!

Podobné články

Čtvrteční večer patřil v restauraci SOHO v Praze seriálu Cesty domů II. Byli jsme tam a zastihli jednu krásnou slavnou herečku v šestém měsíci těhotenství.

A co se módy hvězd týče... Je to jasné - léto končí a blíží se podzim. Jako první vytáhla kabát ze svého šatníku zpěvačka Gwen Stefani, která v něm chodila po Londýně, ještě když bylo skoro třicet stupňů.


Přečtěte si také