TopStar

29. prosince 2014 16:00

Události, které zacloumaly showbyznysem v roce 2014

Události, které zacloumaly showbyznysem v roce 2014

1. Svět strnul strachem o Micheala Schumachera

Šampion F1 Michael Schumacher se zranil při lyžování ve Francii 29. prosince 2013. Začátek roku 2014 byl plný článků o jeho aktuálním zdravotním stavu, z kómatu byl lékaři probrán po dlouhých 254 dnech. Uběhl přesně rok. Jak je na tom:

2. Divoký rok začal Justin Bieber - v lednu fičel za mříže

Jestli má za sebou někdo rok, který si za rámeček rozhodně nedá, tak kanadský zpěvák Justin Beiber. Už v lednu byl zatčen za rychlou jízdu pod vlivem drog, s policií měl co do činění několikrát. Na veřejnost unikly i záběry ze zatýkání nebo z policejní cely.

Následovaly petice v USA za jeho vystěhování a zrovna, když jsme si v redakci začali říkat, že to s ním letos hodně špatně skončí, začal sekat latinu. Závěrem roku dokonce strávil pár týdnů na táboře křesťanské mládeže a když se chtěl bavit rychlými auty, neproháněl se po Miami:

3. Doma dvě tragédie

Domácí scénou showbyznysu zalomcovaly dvě tragické události. Jedna z nich má dobrý a druhá ten nejhorší konec.

29. dubna v půl dvanácté spáchala sebevraždu zpěvačka Iveta Bartošová. Kdo viděl tohle video, tomu bylo jasné, že se tragédie blíží.

Dozvuky tragécie nešťastné zpěvačky se objevují v médiích dodnes.

V noci ze 16. na 17. července zůstal po potyčce v baru ve Stodolní ulici ležet na zemi s poraněným mozkem zpěvák Michal Hrůza. Dlouhé týdny se zotavoval, stále bojuje o návrat k původní kondici, ale všechno nasvědčuje tomu, že se vrátí na koncertní pódia. Tohle je jeho nejnovější hit - na videu se sice ještě neukázal, ale vzkázal fanouškům, že chystá koncerty.

4. Do chomoutu Brad i George (a další!)

Tohle byly dvě nejsledovanější svatby roku: Brad Pitt s Angelinou Jolie a George Clooney s právničkou Amal. Fotky nevěst obletěly svět:

Kdo ještě řekl ANO:

Takže... Vzhledem ke svatbám letos, čekáme podobný článek i příští rok:-)

Ostatně narodí se princ nebo princezna, těhotná je totiž vévodkyně z Cambridge Catherine (které každý říká Kate, ačkoliv si to nepřeje) a další slavné krásky:

5. Kim Kardashian se rozhodla "zbořit" internet. Utrhla si ale největší ostudu roku

Myslela si, že bude tím pádem nejvyhledávanější celebritou na internetu, ale spletla se. Žebříček nejvyhledávanějších celebrit na Googlu vás překvapí.

No a nakonec tu máme nejnechutnějí celebritu roku. A není to Miley Cyrus, ačkoliv dělala co mohla.

Sdílejte článek
Štítky Miley Cyrus Kim Kardashian Justin Bieber Brad Pitt rychlost tragedie Michal Hrůza George Clooney Michael Schumacher Iveta Bartošová Angelina Jolie

Přečtěte si také