TopStar

9. srpna 2014 19:10

Ivana Nádvorníková

Unikátní projekt, rekord v přípitcích... a přímý přenos Zpráv z Mikulova

A je to tady! Ojedinělý projekt FTV Prima právě odstartoval! Zprávy FTV Prima se budou vysílat z různých měst České republiky z unikátního mobilního studia v kamionu, tento víkend zažívá premiéru Mikulov. Ale to není všechno! V Mikulově se o víkendu dějí velké věci. Včetně rekordů!

Televizní Zprávy jsou vám teď blíž a vy můžete být součástí vysílání. Mobilní jeřáb totiž zabírá v přímém přenosu i diváky na náměstí.

Mobilní zpravodajské studio je světovým unikátem, který opravdu nemá nikde obdoby. A netrvalo ani moc dlouho ho celé postavit. Realizace trvala jen pět týdnů! Sedm dní v týdnu od rána do noci pracoval na stavbě studia obří, výborně sehraný tým.

Co všechno se v Mikulově dělo?Mikulovské náměstí zaplnili už v pátek večer tanečníci a tanečnice a společně se pokusili trhnout rekord v počtu lidí, kteří najednou tančí tanec Moravská beseda. Zúčastnili se ho tanečníci nejen z Čech, ale i z Moravy. Do tance se nakonec zapojili i moderátoři a reportéři FTV Prima. Ve finále ale chybělo 72 tanečníků, a tak se bohužel rekord tentokrát překonat nepovedlo. Ale nevadí, že není všem dnům konec, se potvrdilo hned v sobotu!

Padl rekord!Jeden rekord, dva roky starý, v počtu přípitků vínem (z Prahy, kde jich tehdy bylo 303), přece jen padl: V sobotu si na náměstí v Mikulově na fakt, že Prima jede za vámi a taky na zdar nového seriálu FTV Prima Vinaři připilo 480 lidí najednou! Při té příležitosti se vypilo rovných 50 litrů vína. A rekordy se přepisovaly :-)

V Mikulově to žije, nenechte si ujít nedělní program!Jestli jste někde poblíž, neváhejte a udělejte si v Mikulově pěkný den. Bude tady ještě hodně bohatý program.

Tohle všechno se v Mikulově chystá na neděli!Malování na obličej, nafukování balonků, koncert, autogramiáda, tombola, nahrávání vzkazů a reportáží v budce Diváckých zpráv, focení u fotostěny. A až budete unavení, můžete děti poslat do skákacího hradu a sebe usadit do Prima kavárny.

Podrobný program nedělního odpoledne najdete zde:

15:00 Přivítání návštěvníků, vyhlášení tomboly

15:10 vystoupení QUENNIE s autogramiádou

16:40 Vyhlášení soutěže - 10 zájemců si může vyzkoušet moderaci zpráv a prohlédnout zpravodajské studio

16:50 Karel Voříšek vyhlásí tombolu

17:10 rozhovor s herci ze seriálu Vinaři společně s autogramiádou

17:30 koncert skupiny Chinaski s následnou autogramiádou

18:30 předání šeku starostovi Mikulova

18:55 vysílání Zpráv, moderují Terezie Kašparovská, Tomáš Hauptvogel

...a takhle to vypadalo chvíli předtím na autogramiádě...

Podívejte se, jak probíhalo v Mikulově odpoledne jen chvíli před zahájením přímého přenosu.

Mohlo by vás ještě zajímat:

Chcete vědět, co možná čeká i vás? Podívejte se na následující video:


Přečtěte si také