TopStar

10. září 2013 11:50

Lucie Průchová

Už nehubni, Catherine! Radši jdi s Michaelem na večeři

Herečka Catherine Zeta-Jones (43) se po rozchodu se svým manželem Michaelem Douglasem (68) naprosto ztrácí před očima. A přátelé o ni mají strach.

Jedna z nejkrásnějších hollywoodských hereček dělá svému okolí velké starosti. Nevypadá to, že by novou životní situaci zvládala zrovna lehce. Po rozpadu manželství s Michaelem Douglasem se doslova ztrácí před očima. Catherine se očividně odloučením velmi trápí a své deprese zahání pláčem a cigaretou. Na jídlo nemá od pohledu ani pomyšlení.

Za rozpadem slavného manželství je nepochybně bipolární porucha krásné Catherine. Zatímco se její manžel před pár dny docela dobře bavil na francouzském filmovém festivalu v Deuville, waleská rodačka se vnitřně užírá a snaží se působit nenápadně. Krize se však na ní velmi nemilosrdně podepisuje. „Stále ji miluji, ale Catherine má své starosti,“ nechal se slyšet Michael.

Podle informací z blízkého okolí je celkem možné, že se prominentní pár brzy usmíří. Dokonce i sám Douglas začíná na téma odloučení vtipkovat. „Já mám doma krizi? Ne, máme se dobře. Moje manželka a já jsme v pohodě,“ řekl nedávno v rozhovoru pro magazín GQ. Též se spiklenecky zmínil o tom, že by rád zbytek života strávil právě po boku Catherine.

Svatba jednoho z nejvýznamnějších hollywoodských párů, herečky Catherine Zeta-Jones a herce Michaela Douglase se stala svatbou roku 2000. Své "ano" si herci řekli 18. listopadu v hotelu The Plaza v New Yorku. Nechybělo tu ani mnoho slavných hvězd, jako jsou Jack Nicholson, Sharon Stone, Sir Sean Connery, Sir Michael Cane či Meg Ryan. Svatebního obřadu se účastnilo 350 hostů a slavné snoubence přišla asi na 1,5 milionu liber, v přepočtu asi na 45 milionu Kč.

Michael Douglas si zvolil za svědka svého syna z prvního manželství, tehdy mu bylo 21 let, Camerona Douglase (teď ovšem trčí ve vězení kvůli drogovým deliktům). Jejich společný syn, kterému byly tehdy pouhé tři měsíce, většinu svatebního dne svých rodičů prospal. O svatbě Michaela Douglase a Catherine Zeta-Jones se mluvilo a psalo ještě dlouho poté, mimo jiné také díky skandálu s neoprávněným publikováním svatebních fotografií britským magazínem Hello! Po třech letech soudních sporů manželský pár nakonec vyhrál odškodnění.

V dubnu 2003 Catherine porodila dceru Carys a ve stejném roce dostala Oscara za výkon v muzikálovém filmu Chicago.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky krize manželství Sharon Stone Michael Douglas Catherine Zeta Jones Jack Nicholson

Přečtěte si také