TopStar

10. listopadu 2014 15:27

Vanessa-Mae a José Carreras jsou v Praze. Vystoupí houslistka v pyžamu?

Překrásná houslistka Vanessa-Mae a tenor José Carreras vyprodali pražskou O2 Arénu, což se před nimi nepodařilo ani Lady GaGa ani Kylie Minogue. Společný koncert se uskuteční v úterý 11. 11. a umělkyni by nezastavilo, ani kdyby nedorazily kufry. Má totiž originální řešení!

"Jednou se mi stalo, že moje garderoga nepřicestovala," řekla exkluzivně redakci Prima-Style.cz s tím, že ani tehdy koncert neodvolala. "Vystoupila jsem v půjčeném tričku a kalhotech od pyžama." To však v úterý nehrozí. Kufry dorazily v pořádku a Vanessa má garderobu k dispozici. "Hlídám především pohodlí. Šaty musí být nejen krásné, ale také v nich musím vydržet několik hodin a nesmí mi nijak bránit v pohybu. Samozřejmě občas udělám chybu. Jednou byl můj korzet tak těžký, že uprostřed koncertu praskla ramínka. Jindy jsem zase měla příliš dlouhé šaty, zamotala jsem se do nich a spadla na pódiu přímo na zadek."

TIP redakce: Exkluzivní rozhovor s Vanessou-Mae a José Carrerasem sledujte ve VIP zprávách. Začínají za pět minut osm na Primě!


Přečtěte si také