TopStar

24. února 2016 11:44

Petr Cífka

Vážně se dočkáme nového Jamese Bonda? Kdo nahradí Daniela Craiga?

Slavná éra legendárního agenta s povolením zabíjet se zřejmě opravdu blíží ke konci.

O tom, že jsme charismatického herce Daniela Craiga viděli coby Jamese Bonda ve filmu Spectre naposledy, se spekuluje už delší dobu. Sám herec několikrát prohlásil, že je z role unavený a o dalším dílu nechce ani slyšet. Tvůrci by ho sice v dalším pokračování viděli rádi a on sám později ještě jeden film nevylučoval, jeho návrat do kůže milovníka Martini se ovšem zase začíná vzdalovat.

Jeden z jeho nejlepších kamarádů, herec Mark Strong, totiž prohlásil, že Craig se v další bondovce nejspíš opravdu neobjeví. Craig si podle něj myslí, že z této postavy už vytěžil všechno, co se dá, a nemá důvod se ke své nejslavnější roli vracet. Nic sice není oficiální, podle Stronga je ovšem Craigův názor jasný a šance k jeho přemluvení je téměř minimální.

V kuloárech už se proto začíná zase hlasitě mluvit o jeho možném nástupci a zdá se, že novým agentem 007 může být prakticky kdokoliv. Již dříve se spekulovalo o prvním černošském Bondovi s tváří herce Idrise Elby či hollywoodské hvězdě Michaelu Fassbenderovi. Producenti by ale možná vzali zavděk i většími komerčními jistotami v podobě Roberta Downey Jr. či idola žen Channinga Tatuma. Je ovšem možné, že stačí před Craigem pouze zamávat tím správným balíčkem peněz a on si celou záležitost ještě pěkně rozmyslí. Šance, že se brzy seznámíme s novým Jamesem Bondem, je však hodně vysoká.

Sdílejte článek
Štítky James Bond Daniel Craig agent éra šance

Přečtěte si také