TopStar

24. září 2013 12:40

Dagmar Dandová

Vdaná Iveta Bartošová: Co řekla, když obřad skončil

Jako vdaná paní řekla Iveta Bartošová oficiálně jen jednu větu: "Jsem šťastná." Po chvíli ještě dodala, že oslava bude v kruhu rodinném. Pěkně prořídlý kruh, když na svatbu nepozvala ani nejbližší rodinu.

Aktuální stav:

15:34 Iveta je vdaná a vrátila se do svého domu s novomanželem Josefem. Svatební cesta se jen tak zřejmě konat nebude (ani se nedivíme po té italské honičce:-). Iveta chystá vystoupení v pátek ve Vlašimi. Místní uzavírají sázky, jestli na vystoupení dorazí nebo ho na poslední chvíli odřekne jako obvykle.

Názor Prima-Style.cz: Ivetě to v její druhý svatební den slušelo. Rozhodně nepřípomínala blábolící trosku z léta.

14:30 Novomanželka se nebude jmenovat Iveta Rychtářová, nechává si své jméno Bartošová. Její manžel údajně uvažoval o tom, že si vezme zpěvaččino příjmení a bude Bartoš.

14:18 Tomu se říká soukromý obřad. Na radnici se nedostavil nikdo z Bartošové rodiny, ani její syn Artur.

14:05 Rvačka. Fotografové versus Rychtář junior a jeho Volkswagen Passat. Policie se překvapivě zastává spíše syna bývalého kriminálníka.

13:50 Mladý Josef Rychtář zatím dělá na ulici "místo". Jde na to razantně, do fotografů najíždí autem. Policisté vše sledují bez hnutí zpovzdálí.

13:40 Automobil s tmavými okénky zajel přímo do garáže obecní budovy, obřad se v těchto chvílích už pravděpodobně koná. Nevěsta seděla uvnitř, ale za tmavými skly nebyla vidět.

13:30 Rychtář utekl z domu Bartošové zadem, aby se objevil až na radnici.

Prima-Style.cz: Vzhledem k tomu, že nevěstu a ženicha ještě nikdo ani okem nezahlédl, může jít o "mnoho povyku pro nic".

Informovali jsme:„Tajná“ svatba zpěvačky Ivety Bartošové (47) a jejího exbodyguarda Josefa Rychtáře (55) se má dnes opravdu konat v Husově síni v pražské Uhříněvsi. Utajení se nepovedlo, místní totiž mají celé kauzy zjevně plné zuby.

„Pojďte, já vám všechno napráskám,“ kontaktovala sama od sebe redakci Prima-Style.cz jedna ze sousedek a vyklopila všechno, co věděla o chystaném obřadu.

V Uhříněvsi se už od dopoledne srocují novináři a zvědavci. K samotnému domu se ale nikdo přiblížit nemůže. Riskoval by totiž zabití automobilem. Kolem domu krouží v modrém passatu Rychtářův syn z prvního manželství a „stříhá“ zatáčky rychlostí až 80 km v hodině.

V obci je samozřejmě nejvyšší povolená rychlost 50 km v hodině, ale mladého Rychtáře zřejmě postihla předsvatební horečka. Jak se zařadí do případné svatební kolony, nám fakt není jasné.

Svědkem zpěvačky Bartošové bude léčitel Jan Saavedra. Ten prý sbíral zkušenosti mezi domorodci v Mexiku a údajně rozumí všem "zázračným" bylinkám. Kdo ví, co za "bylinky" dal Ivetě.....

Také by nás zajímalo, jestli stejně jako před lety si pro Bartošovou na svatbu přijel Jiří Pomeje na koni, sedne na nějakého bujného oře i Josef Rychtář. Nebo má divoká jízda Rychtáře mladšího demonstrovat, že má koně pod kapotou?

A co na to nevěsta Iveta Bartošová, kterou dnes ještě nikdo neviděl?

Nebo její zdrcený exmilenec Zdeňek Macura, který již určitě krouží někde kolem? Bude se s novomanželem opět prát, jak má ve zvyku?

A co na to říká poradce na parapsychologické jevy, který by na svatbě nevyléčené alkoholičky a několikrát souzeného násilníka určitě neměl chybět?

Prozatím víme, co si o tom myslí vesničané v Uhříněvsi...


Přečtěte si také