TopStar

20. srpna 2014 09:50

Táňa Sáblíková

Veronika Arichteva: Maminka mi už plánuje potomka!

Herečka Veronika Arichteva měla s manželem dlouhé léto. Byli na dovolené v Turecku, pak si ještě na pár dní jeli odpočinout s rodinou do Itálie, kde si pronajali dům s bazénem. Prostě si užívali. Mohlo se tak snadno stát, že by krásná česká herečka otěhotněla.

To ale Veronika vyvrátila. „Ne, určitě jsme ještě nezadělali,“ smála se při otázce o jejím těhotenství. Poté se ale rozpovídala. „Je ale pravda, že mi volala maminka a začala mi počítat, že už bych měla začít – vysadit antikoncepci, protože prý se to tělo bude jako čistit a pak než se to povede a tak… tak prostě abych to jako stihla do tý třicítky,“ práskla na svou maminku Veronika.

Sama Arichteva si ale dovede představit sebe jako maminku i po třicítce. „Maminka mi to trošku začala plánovat, tak mě to trochu vyděsilo,“ svěřila se. Přesto připouští, že o dítěti s manželem uvažují. „Zatím to ale ještě není v procesu.“

Tak uvidíme, jestli se Veronika nakonec podvolí přání maminky a bude mít miminko do třicítky, nebo to bude podle ní a čáp přiletí až po třicítce.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také