TopStar

11. srpna 2015 15:09

Michal Chalupa

VIDEO: Dobrák Troška dostal FACKU, až se mu protočily panenky! Kdo si ho podal?

Tak to je mazec! Režisér Zdeněk Troška je známý tím, že má blízko k bujarému lidovému prostředí, a tak není divu, že se pustil do natáčení pokračování kultovní komedie Slunce, seno a pár facek II. Jenže to sám ještě netušil, že jich pár také schytá!

O účinkování ve filmu, tradičně natáčeném v jihočeských Hošticích, byl obrovský zájem. A to i přesto, že se při natáčení lidé doopravdy prali a měli modřiny. Na druhou stranu sousedé Troškovi děkovali, že si alespoň mohli vyřídit letité účty. Všechno klapalo až do chvíle, než se na natáčení zjevila reportérka VIP zpráv Karolína Hošek.

Netrvalo dlouho a došlo k nevídanému. Karolína dobráckému režisérovi po krátké výměně názorů nevlepila jednu, ale hned tři facany! "Ješte teď mě bolí pravačka. Navíc ji mám poškrábanou od Troškova hustého vousu. Prosazovala bych, že by se muži měli před zmlácením povinně holit," okomentovala pro Style svá válečná zranění reportérka.

Režisér ale satisfakci nežádal s tím, že se dívenky nemlátí. A jestli vás zajímá, co bylo důvodem k takové inzultaci, nezbývá vám než sledovat VIP zprávy z 11. 8. nebo později video na Prima Play. Navíc od 20.15 můžete komedii Slunce, seno a pár facek na Primě pro zopakování zhlédnout. A aby toho nebylo málo, tak v neděli 23. 8. v 10.50 odvysíláme speciál Slunce, seno, 30 let, v němž budou vzpomínat hlavní protagonisté slavné Troškovy trilogie.


Přečtěte si také