TopStar

22. února 2015 09:53

Ivana Nádvorníková

Víme první: Herec Lukáš Hejlík se včera zasnoubil!

Nikdy neříkej nikdy. Když se herec Lukáš Hejlík rozváděl s manželkou Veronikou Sendiovou, s níž má dceru Klárku, dušoval se, že už se nikdy, ale opravdu nikdy ženit nebude. Jenže... člověk míní a čas mění.

Za Hejlíkův rozvod mohla údajně jeho práce. Víc než v rodné Litomyšli se zdržoval v Praze, kde má také útulně a velice originálně zařízený byt (podívejte se na článek níže). Po rozvodu se nechal slyšet, že už se ženit nikdy nechce.

Teď se situace změnila. Zatímco včera večer se předávaly ceny Český lev, Lukáš měl slavnostní a důležitý večer jinde – s přítelkyní, modelkou Veronikou Fašínovou, která pracuje hlavně v zahraničí, se včera zasnoubil!

"Jsem tak šťastná," svěřila se čerstvá snoubenka svým přátelům na Facebooku. "Jsem nejšťastnější žena na světě," dodala. A my jí to věříme.

Lukáše Hejlíka proslavila role v seriálu Ošklivka Katka, kde hrál ředitele oděvní firmy. A ta se mu stala také osudnou. Díky ní se začal také zajímat o oblečení a dnes už má i vlastní kolekci obleků.

Kdo je Lukáš Hejlík

Lukáš Hejlík se narodil v roce 1980 v Mostě. Za sebou má studium na Obchodní akademii v Lounech a později na Vyšší odborné herecké škole v pražské Michli, kterou pod vedením Jana Hartla, Evy Hodinové, Otomara Krejči a Heleny Glancové v roce 2002 úspěšně absolvoval.

Lukáš je autorem kultovního projektu scénických čtení Listování, který sdružuje několik herců z českých divadel a který zrcadlí aktuální knihy z knižního trhu ve formě čteného divadla v několika českých městech (Praha, Brno, České Budějovice, Havlíčkův Brod), ale i na Slovensku v Bratislavě. Kromě Listování se věnuje práci v Českém rozhlase 3 – Vltava, psaní pro časopis BBaRáK, jehož je spoluzakladatelem a sestavováním festivalu Hip Hop Kemp.

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také