TopStar

5. prosince 2013 11:23

Iveta Zábová

VyVolení 2013: Velké shrnutí aneb co všechno se dělo! Vol. 3

4. řada VyVolení je ve 3. měsíci a nezadržitelně se ubírá ke svému konci. Řady soutěžících výrazně řídnou a závěr soutěže doléhá na každého. Začíná se ostře taktizovat, všichni si hlídají záda a přetvářka je ve Vile denním chlebem. Připomeňte si, jak to všechno bylo. Máme videa!

Hádky i vaření

Po odchodu kontroverzní Reginy nastal ve Vile relativní klid, ačkoliv s železnou pravidelností si do vlasů vjížděli Vladko s Evou, která měla navíc bezmeznou podporu hezounka Honzy. Ten si nenechal ujít sebemenší příležitost k tomu, aby se do Vladka opřel, samozřejmě jen slovně – ačkoliv debaty na téma: Je Honza gay? byly aktuální právě tou dobou. stejně jako spekulace o Honzově účinkování v pornografickém snímku, které na světlo světa vypustila bulvární média.

VyVolení se účastnili pořadu Česko vaří s Pohlreichem a Vladko se předvedl jako opravdu zkušený kuchař, čas trávili zajímavými úkoly, jako třeba hrou na zoologickou zahradu, nebo třeba pomerančovými hrátkami v bazénu i osaháváním „broskviček“.

Super Duel a hackeři

Proběhl i Super Duel: tedy rovnou dvojitá dávka adrenalinu a emocí: Vladko stál proti Honzovi, Pavlína proti Evě. Do Vily se na jeden večer vrátil Thomas, který tam vnesl spoustu lživých informací a šířil kolem sebe příšerné dusno. Po jeho odchodu se soutěžící pustili do praní špinavého prádla i kydání hnoje.

Infarktovou záležitostí pro celý štáb bylo, když náš systém napadli hackeři a shodili část naší sítě: světla ve Vile pohasla, on-line streamy spadly. Celé zákulisí VyVolených bylo na nohou a pracovalo na co nejrychlejší obnově celého systému.

Čtyři stateční a Regina

Zbylé hrstce soutěžících začala být Vila velká a snažili se zabavit nejrůznějšími způsoby – od hry na Sezame otevři se, až po hádky Romany s Vladkem, které byly na denním pořádku. Vilu navštívila i vzácná návštěva: Regina v převleku za mimozemšťana. Pravdou je, že někteří soutěžící by Vilu raději sdíleli s tím mimozemšťanem - Regina si totiž hrála na královnu všehomíra a to, že nesoutěží, jí sebevědomí ještě dodalo. Ačkoliv jí první večer holky téměř podlézaly, již za pár dnů ji nemohl vystát snad nikdo. Vzápětí přišli zbylé soutěžící potěšit (i pozlobit) exvyVolení, a ta tak zažila poslední pořádnou party, která končila až v ranních hodinách. Nakonec však ve Vile poslední trojice přeci jen osiřela a čas trávila různě: vyříkáváním si starých křivd i postelovou akrobacií a dodat sílu do dalších dnů jim přišli i jejich blízcí: Vladkovi a Pavlíně maminka, Romaně zase sestra.

Vladko – vítěz 4. řady

Poslední týden reality show proběhlo Male Finále, během kterého opustila soutěž Romana, a Velké Finále, kde spolu soupeřili Pavlína a Vladko. Vyhlášení vítěze bylo neskutečně emotivní a Vladko se neubránil slzám. Ve studiu potom ukázal, proč je miláčkem diváků a proč se stal již podruhé vítězem VyVolených – jeho otevřenost, šoumenství i jeho bezprostřední reakce nadzvedla ve studiu všechny diváky do jednoho.

A když směrem k hledišti prohlásil: „Kam jdete? Neodcházejte, pojďte sem k nám!“ Nikdo se neubránil myšlence, že vítězem 4. řady reality show VyVolení se Vladko Dobrovodský stal poprávu!

Byla to dlouhá cesta, během níž museli soutěžící překonávat překážky v podobě společnosti cizích lidí, z nichž někteří jim nijak zvlášť „nesedli“, všudypřítomnost desítek kamer, odříznutí od domova a blízkých, nekončící úkoly a nejistotu i strach z toho, jestli proti nim zrovna někdo nekuje pikle. Všichni účastníci však budou na toto období dozajista vzpomínat celý život. A my také!

Video: Vaření s Pohlreichem

Video: ZOO

Sdílejte článek

Přečtěte si také