TopStar

6. dubna 2014 03:11

Zaostřeno na Dášu: Neuvěříte, kolik tyhle šperky stojí. Běžný plat nestačí

Zaplatíte za ně desítky tisíc, přestože nejsou ze zlata ani drahých kamenů. Šperky Frey Wille jsou smaltované a typické barvami. Na předávání TýTý po nich sáhla Dagmar Havlová. Vzala si je ke smokingu a bílé blůze se stojáčkem.

"Týden jsem ležela v posteli, beru antibiotika na zápal plic," přiznala nám bývalá první dáma, která se vrátila k práci herečky a sbírá jednu cenu za druhou. TýTý vyhrála nejen v kategorii herečka, ale také získala ocenění jako absolutní vítězka. "Mám z toho velikou radost, moc si toho vážím," zářila a hodila nemoc alespoň na pár chvil za hlavu.

Mimochodem... Zatímco hlavu jí upravil kadeřník, líčila se sama. "Nikdy vizážistu nevyužívám," řekla redakci Prima-Style.cz.

Hlavu Dagmar Havlová svěřila do rukou svého kadeřníka, Foto: Jiří Janoušek

Během večera herečka také poznamenala, že se v ní teď sešly obě bytosti, které v ní veřejnost znají. Dáša Veškrnová (kdysi) + Dagmar Havlová (po boku manžela Václava Havla) = Dáša Havlová dnes."Ráda bych si do budoucna věnovala práci herečky ještě víc, protože jsem zjistila, že mi to prospívá," usmívala se.


Přečtěte si také