TopStar

26. srpna 2013 11:50

Lucie Průchová

Žárlivá Angelina – Kvůli Aniston vyhodila uklízečku!

I když se herečka Angelina Jolie (38) navenek prezentuje jako chápavá a tolerantní žena, ve skutečnosti tomu je zcela jinak. Její žárlivé scény jsou v Hollywoodu věhlasné.

Neprofesionální přístup herečky je někdy až zarážející. Během natáčení často a ráda doprovází svého partnera Brada Pitta, ovšem ne jako vzorná partnerka, ale spíše jako žárlivá stíhačka. Nedovolí mu, aby natáčel milostné či lechtivé scény. Přitom sama nemá problém odhalit své tělo po boku akčních hrdinů. Jeden z nejvíce trapných incidentů nastal pro Pitta, když natáčel s Natalií Portman. Angelinu tenkrát chytl takový hysterický záchvat žárlivosti, že nechala hned několik intimních scén vyhodit ze scénáře. Angelina se prý nebojí ani Pittovi zakázat kamarády. „Umí být opravdu někdy šílená,“ prozradila její blízká kamarádka v jednom rozhovoru pro britský deník.

Nekončí ani příběh mezi dvěma sokyněmi – Angelinou a Jennifer Aniston. Ani jedna nedopustí, aby se někde potkali. Angelina je na bývalou manželku svého partnera doslova alergická. Dokonce byla schopná vyhodit uklízečku za to, že u ní našla DVD Přátelé, kde jednu z hlavních rolí ztvárnila právě Jennifer.

-juf-


Přečtěte si také