TopStar

1. září 2013 13:50

Lucie Průchová

Zběsilá dohoda Damona a Wahlberga: Lžou fanouškům!

Americký herec Matt Damon (42) prozradil, že si ho lidé často pletou s jeho kolegou Markem Wahlbergem (42). Oba se proto dohodli, že fanoušky nechají v případném omylu.

V rozhovoru pro Absolut Radio přiznal , že si je často s Markem Wahlbergem fanoušci pletou. „Mluvil jsem o tom s Markem, protože za ním často chodí lidé a říkají mu, že se jim líbil ve filmu Agent bez minulosti. Takže jsme uzavřeli dohodu. Pokud si nás budou fanoušci plést, necháme je při tom a nebudeme jim to vyvracet,“ přiznal Matt s úsměvem. Dokonce už na takovouto situaci již došlo. „Ano, musíme být vždy vůči lidem milí, takže nedávno si mě naopak jeden fanoušek spletl s Markem a já si tu hru s ním zahrál. Dělal jsem, že jsem Mark a byla to sranda,“ dodal Matt.

Matt Damon se společně se svým nejlepším přítelem Benem Affleckem proslavil díky filmu Dobrý Will Hunting (1997), kde si nejen zahráli, ale i napsali scénář. Za ten získali Oscara. Mark Wahlberg si zahrál například ve filmu Hříšné noci (1997) či Planeta opic (2001).

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také