TopStar

24. září 2013 06:40

Dagmar Dandová

Zdravice modelky Faltýnové: Dobrý den, vnady ven

Modelka Petra Faltýnová (35) rozhodně nemá problémy s odhalováním. A díky jejím častým odvážným outfitům všichni víme, co za skvost má doma její přítel Leoš Mareš. A že to stojí za to!

Faltýnová hodně zhubla a díky silikonovým trojkám vypadá, jako by si vyměnila postavu s panenkou Barbie své dcery Adriany. Přesto modelka tvrdí, že se v jídle neomezuje, a že vyváří i Marešovi.

„Oba jsme labužníci a milujeme dobré jídlo," řekla Faltýnová, která na open-party nové restaurace naprosto nadšeně přivítala šestichodové degustační menu inspirované asijskou kuchyní.

Nakonec ale přiznala, v čem je tajemství její dokonalé postavy: „Chodím s trenérem dvakrát týdně do fitness centra, kde na sobě pracuji. Vždycky jsem byla do cvičení zapálená.“

Není pak divu, že Faltýnové nevadí předvádět ani odvážné spodní prádlo, což pro mnohé její kolegyně představuje noční můru. Naposledy na módní show luxusní kliniky dokonce ukázala prsa. Nebo to byla spíš názorná ukázka toho, jaké zákroky jsou schopni udělat místní plastičtí chirurgové?

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také