TopStar

7. září 2013 08:37

Žhavá anketa: Gigolové!

Dámy dýchejte zhluboka, vybírejte a hlasujte. Přinášíme i podrobnosti ze života mužů, kvůli kterým stojí za to sledovat reality show Gigolové.

Gigolové jsou první reality show, která ukazuje necenzurovanou podobu života gigolů v Las Vegas. To, co pro ně znamená práce, je pro jejich klientky čistým potěšením.

Nick, Vin, Brace a Bradley pracují jako profesionální escort servis. Kvůli tomu se často ocitají v nečekaných situacích. Na jedné straně stojí jejich přítelkyně, kamarádi a rodiny. Na druhé straně musí čelit požadavkům nekonečné dámské klientely.

Reality show Gigolové vyvolala velké pozdvižení především díky opravdu hodně zvídavé kameře. Ta vstupuje do soukromí hlavních protagonistů, a dokonce neuhýbá, ani když musejí klientkám plnit jejich sexuální přání.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte Prima LOVE v sobotu od 23.25.

Brace

Brace se narodil v Michiganu. Na střední škole hrál fotbal a basketbal a dokonce ho vybrali i do týmu na vysoké. On se ale místo toho rozhodl vzít dobře placenou práci v obchodní oblasti. V osmnácti letech se zapsal do místní modelingové školy. Trochu přičichl k modelingu, ale rozhodl se pro svět byznysu. Poté co dokončil školu a pokračoval kariérou v podnikání, zaujala ho oblast kulturistiky. Brace věří, že zdraví a fitness je velmi důležité, a pravidelně se postí, užívá výživové doplňky, cvičí jógu, medituje, pečuje o svou pleť pomocí organických výrobků a jí organické jídlo, aby byl v co nejlepší kondici. Má rád exotická auta, moderní bytový design a rád se obklopuje kvalitními lidmi. Mezi gigoly je nejstarší. Pracuje na vlastní značce, díky které by mohl odejít „do důchodu“. „Já se snažím bejt na ostatní hlavně milej, v životě jsem měl tolik ženskejch, že bych je nespočítal. Tohle si užiju!“

Bradley

Bývalý mariňák původem z Tennessee, který od osmnácti šest let sloužil na letadlové lodi. Pak působil v diplomatických službách na amerických ambasádách v Evropě a Jižní Africe. Hovoří španělsky, francouzsky a italsky. Miluje rychlá auta a křivky dívek.

Nick

Narodil se a vyrostl ve Wisconsinu na farmě, kde také pomáhal, je velký sportovec. Po střední škole se dal na čtyři roky k letectvu, aby mohl zaplatit za své vzdělání. Školu úspěšně dokončil v roce 2007 a založil si vlastní striptérskou firmu, kterou doteď provozuje. Ve volném čase rád cestuje, zajímá ho bojové umění a brazilské jiu-jitsu, jezdí na motorce a stará se o svého psa, bostonského teriéra, který se jmenuje Eyas, a také o vlka (ano, o vlka) Talona. „Dělat gigola není vždycky hračka, jsem hrdý na to, že dělám gigola. Neznám nikoho, kdo by byl soutěživější než já. Makám na sobě šest dní v týdnu.“ Když se stal gigolem, ze začátku to pro něj bylo po emoční stránce těžké. Nevěděl, jestli dělá správnou věc, a jestli se s tím dokáže smířit. „Teď už jsem s tím smířený a citově to na mě nemá žádný negativní vliv.“

Vin Armani

Vin má v sobě jedinečný etnický mix francouzské, africké a latinské krve. Po střední škole šel na vysokou a stal se něj magistr filozofie. Velmi rád se učí a je milovníkem hudby, histore, umění a kultury, nejen díky škole, ale také díky cestování po světě. Vin je nadaný řečník, vřelý, starostlivý a otevřený. Je profesionální hráč beach volejbalu a zapálený atlet. „Já ženský prostě miluju, rád zjišťuju, co na ně platí a to je na práci gigola to nejlepší. Považuju se za opravdového feministu.“

Podrobnosti ze života a práce Gigolů najdete v naší FOTOGALERII:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také