TopStar

25. listopadu 2015 13:47

Michal Chalupa

Žhavé výstřely Charliemu do pusy: Videa ukazují Sheenův SEX se ženatým pánem i zvrhlou transkou!

Po přiznání hollywoodkého herce Charlieho Sheena k nákaze HIV dle očekávání spatřuje světlo světa další špína. Zatímco superstar čelí kriminálnímu vyšetřování kvůli šíření smrtícího viru, objevilo se pět videí s hodně perverzním obsahem.

Videa má k dispozici americký bulvární server Radaronline.com. Má jich být celkem pět a jejich obsah není pro slabé žaludky. Jedno z nich například zachycuje Charlieho, kterak kouří crack a … jednoho pána, který má mít manželku a čtyři děti! V té době byl již HIV pozitivní. V jiném „filmu“ si užívá herec taktéž s chlapem, tentokrát hollywoodským gayem.

Tajně vznikalo video, při kterém se Sheen miliskuje s transsexuálem, což ho údajně velmi vzrušuje. Poté, co byly tyto hrátky natočeny, byl jimi Charlie tvrdě vydírán. Další záznam zachycuje trojku s bývalou manželkou Brooke Mueller a dalším chlápkem.

Záběry ze společné dovolené v Aspenu o Vánocích 2009 ukazují manžele opět při skupinovém sexu. Krátce poté došlo k incidentu, kdy Charlie Sheen přivázal Brooke k posteli, škrtil ji a držel jí pod krkem ostrý nůž. Údajně proto, že mu jeho milá hrozila zveřejněním videa.

Galerie milenek, se kterými si Charlie užíval, vypovídá lecos o jeho vkusu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také