TopStar

8. ledna 2014 11:54

Jana Fikotová

Zpěvačka Sandra v Praze: Modelka Válková se za ni převlékla

V osmdesátých letech byla Sandra ikonou a pořád zajímá spoustu lidí. Na skok zavítala do Prahy a pro modelku Jitku Válkovou to byla docela zásadní událost. Zajímavé… Válková se prezentuje jako drsná rockerka a teď se dokonce převlékla do kostýmu popové hvězdy.

„Já jsem se sice narodila až v devadesátých letech, ale zpěvačku Sandru mám moc ráda. Poslouchali ji mí rodiče, takže jsem na ní téměř vyrostla jako mnozí z nás,“ usmála se Válková.

Zpěvačka Sandra má k České republice opravdu vřelý vztah. Nejenže zde vystupovala párkrát se svou kapelou, ale byla tu i na soukromém výletu. „Stačila jsem navštívit i centrum a pokochala se vánočními trhy na Staroměstském náměstí,“ pochlubila se sympatická Sandra, která se proslavila takovými hity, jako je Japan Ist Weit, In the Heat of the Night či Maria Magdalena.

TIP Prima-Style.cz: Rozhovor se Sandrou dnes ve VIP Zprávách od 19.55 na Primě!

Do nového klubu, kde se hrají právě hity 80. let, se za touto legendou přišlo podívat mnoho známých tváří jako Michal David, Mahulena Bočanová, Jitka Válková či Iveta Blanarovičová.

Sandra Menges je německá zpěvačka, hvězda diskopopu 80. let, narozená 1962, dívčím jménem Sandra Lauer. Jako dvanáctiletá nahrála 1. singl (1974). V letech 1977–83 působila ve vokálním triu Arabesque (3 alba). Od té doby natočila čtrnáct alb, na kterých je mnoho hitů, které se do dnešní doby často hrají v rádiích.

-juf-


Přečtěte si také