návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

YouTube News (47): Slavné youtuberce smazali Instagram se statisíci fanoušků! Doplatila na své sexy fotky?

Na svůj profil na Instagramu dávala jednu odvážnou fotku za druhou. Nyní se s ním však musela rozloučit kvůli hodně bizarnímu důvodu.
Vydáno: 18.07.2018
Carrie Kirsten zrušili Instagram. 1
Autor: Instagram.com Carrie Kirsten zrušili Instagram. 1

Máme tu další díl vašeho oblíbeného pořadu YouTube News, v němž se podíváme na odhalení tajemného youtubera NejFakea či nedávnou tragickou smrt slavných zahraničních youtuberů. Probereme si ovšem také menší problémy slavné české youtuberky Carrie Kirsten. Instagram jí totiž nekompromisně zrušil účet, na kterém měla přes 350 tisíc followerů. Co tak hrozného udělala, že se Instagram uchýlil k tak krajnímu řešení?

Mohou za to snad její vyzývavé fotky, na nichž ráda ukazovala svůj sexy zadeček a hejtři jí kvůli nim nadávali a její profil nahlašovali? Možná vás to překvapí, ale pravda je nakonec malinko někde jinde. A bizarnější důvod ke zrušení Instagramu jste asi ještě neviděli. Ostatně, vše podstatné se dozvíte v nových YouTube News!

YouTube News (47)
Youtube News (54)
YouTube News 46 - DenisTV 1

YouTube News: Slavný youtuber šokuje fanoušky a končí se svými populárními videi! Co bude dělat dál?

YouTube News - šikana Johanky 1

YouTube News: Drsné přiznání slavné youtuberky! Sexy kráska se stala obětí šikany. Kdo jí udělal ze života peklo?

Článek je zařazen v: YouTube News , Carrie Kirsten , youtuberka , YouTube News , NejFake , Instagram , zrušený Instagram , sexy fotky

reklama