Youtube news - rozhovor s Johankou
Autor: archiv FTV Prima Youtube news - rozhovor s Johankou

YouTube News: Exkluzivní zpověď youtuberky Johanky o jejím rozchodu. Aik je podle ní idiot! Vážně mu byla nevěrná?

Publikováno: 28.03.2018
Rozchod slavného youtuberského páru nabírá na dramatických obrátkách. Vážně říkal Aik o jejich rozchodu pravdu, nebo bylo všechno úplně jinak?
Aik - profil
Aik a Johanka
Aik Murczechy (vlastním jménem Lukáš Muřček) a Johanka Čunková jsou známým youtuberským párem, jenž... Přečíst celé

reklama

Dnešní díl našeho pořadu YouTube News je velmi speciální. Místo klasického souhrnu novinek totiž pro vás máme exkluzivní rozhovor na jedno aktuální téma. Youtuberský rybníček totiž aktuálně řeší velkou krizi a pravděpodobný rozchod jednoho z domněle nejstabilnějších youtuberských párů, Aika a Johanky. Aik se totiž ve svém streamu před pár dny opil a obvinil svou přítelkyni z nevěry. Johanka však na toto obvinění nereagovala. Tedy až doteď.

Povedlo se nám s ní totiž pořídit exkluzivní rozhovor, v němž tvrdí, že podle ní bylo všechno úplně jinak a nevěrná Aikovi rozhodně nebyla. S youtuberem, a ostatně ani s chlapy, si pak nebere servítky a neštítí se ani sprostých slov! Co se tedy mezi nimi prý opravdu stalo? To se dozvíte v následujícím videu.

Youtube News (41)
Youtube News (48)
Aik a Johanka - rozchod

VIDEO: Rozchod slavného youtuberského páru!? Opilý youtuber obvinil živě na streamu svou holku z nevěry!

Logan Paul vs. KSI

YouTube News: Největší youtuberská bitka všech dob! Logan Paul se utká v ringu s tímto slavným youtuberem. Kdo má větší šanci vyhrát?

reklama