návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Rozchod slavného youtuberského páru!? Opilý youtuber obvinil živě na streamu svou holku z nevěry!

Byli považováni za ideální youtuberský pár. Takhle děsivá obvinění a bouřlivý rozchod u nich proto opravdu nikdo nečekal.
Vydáno: 27.03.2018
Aik a Johanka - rozchod
Autor: Instagram.com Aik a Johanka - rozchod
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aik Murczechy a Johanka Čunková jsou nejen slavnou youtuberskou dvojicí, která pod svou bývalou přezdívkou Sexperti vytvořila řadu virálních hitů a povedených songů, ale zejména byli považováni za harmonický youtuberský pár, který nemá žádné problémy. Fanoušci si proto mysleli, že pokud nějaký internetový vztah vydrží, bude to právě ten jejich. Jenže nyní přichází šok! Velká youtuberská láska Aika a Johanky je totiž nejspíš u konce!

Známý youtuber totiž v pondělí večer živě streamoval na svém Facebooku, byl značně opilý a na první pohled i na dně. Během streamu si pak nebral s Johankou servítky, protože zjistil, že mu byla nevěrná s jeho nejlepším kamarádem! Dal pak jasně najevo, že jejich láska je nejspíš u konce. Aik sice smutné video následně smazal, nám se ho ovšem podařilo ještě před smazáním z profilu získat.

A na videu je vidět, že opravdu prožívá nejhorší dny svého života. A jejich fanoušci jsou po právu v šoku. Opravdu je velká youtuberská láska u konce, nebo se podaří jejich vztah ještě zachránit? My vás budeme samozřejmě co nejdříve informovat.

Aik a Johanka - rozchod
Aik a Johanka - rozchod
Jak vypadají youtuberky bez make-upu?

GALERIE: Tohle že je Týnuš Třešničková? Podívejte se, jak šíleně vypadají slavné youtuberky bez make-upu!

Psychopat Bejr vs. mladíci

VIDEO: Drsná bitka Psychopata Bejra! Známého youtubera napadla parta mladíků. Co se stalo?

Článek je zařazen v: nejbohatší youtubeři , Aik a Johanka , Aik Murczechy , Johanka Čunková , bolestný rozchod , rozchod , stream , nevěra