Youtubeři

27. března 2018 15:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: Rozchod slavného youtuberského páru!? Opilý youtuber obvinil živě na streamu svou holku z nevěry!

Byli považováni za ideální youtuberský pár. Takhle děsivá obvinění a bouřlivý rozchod u nich proto opravdu nikdo nečekal.

Aik Murczechy a Johanka Čunková jsou nejen slavnou youtuberskou dvojicí, která pod svou bývalou přezdívkou Sexperti vytvořila řadu virálních hitů a povedených songů, ale zejména byli považováni za harmonický youtuberský pár, který nemá žádné problémy. Fanoušci si proto mysleli, že pokud nějaký internetový vztah vydrží, bude to právě ten jejich. Jenže nyní přichází šok! Velká youtuberská láska Aika a Johanky je totiž nejspíš u konce!

Známý youtuber totiž v pondělí večer živě streamoval na svém Facebooku, byl značně opilý a na první pohled i na dně. Během streamu si pak nebral s Johankou servítky, protože zjistil, že mu byla nevěrná s jeho nejlepším kamarádem! Dal pak jasně najevo, že jejich láska je nejspíš u konce. Aik sice smutné video následně smazal, nám se ho ovšem podařilo ještě před smazáním z profilu získat.

A na videu je vidět, že opravdu prožívá nejhorší dny svého života. A jejich fanoušci jsou po právu v šoku. Opravdu je velká youtuberská láska u konce, nebo se podaří jejich vztah ještě zachránit? My vás budeme samozřejmě co nejdříve informovat.


Přečtěte si také