návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

GALERIE: Tohle že je Týnuš Třešničková? Podívejte se, jak šíleně vypadají slavné youtuberky bez make-upu!

Jak vypadají české a slovenské youtuberky nenalíčené?
Vydáno: 26.03.2018
Jak vypadají youtuberky bez make-upu?
Autor: Instagram.com Jak vypadají youtuberky bez make-upu?

Není žádné tajemství, že holky nosí make-up. Ať vyrážejí kamkoliv, vždycky jim trvá minimálně hodinu se připravit a velkou část z toho tvoří právě líčení. Youtuberky pak nejsou žádnou výjimkou.

Na videích, ale klidně i venku s kamarády, musí tyhle internetové celebritky zkrátka vždycky vypadat perfektně, jde totiž o jejich image, a tu je třeba zachovat. Sem tam některá z youtuberek natočí pozitivní video na téma make-upu, kde se snaží fanynkám namluvit, že ta pravá krása leží uvnitř, a proto se dnes nenalíčila, den nato už je ale zase vše při starém a tak tyhle pokusy nikdy k žádné pořádné změně nevedou.

Přesto se ale najdou takové, které se alespoň líčí šetrně, a ten rozdíl s nebo bez u nich nikdy není tolik znát. A tak to alespoň nám přijde správné. Příkladem budiž například Shopaholic Nicol, které to sluší na všech fotkách pořád stejně. Ovšem ne všechny youtuberky to mají stejně a přesvědčit se o tom nyní můžete v následující souhrnné galerii:

Článek je zařazen v: Týnuš Třešničková , Carrie Kirsten , Shopaholic Nicol , Teri Blitzen , bez make-upu , líčení

reklama