návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

YouTube News: TVTwixx se snaží zničit známého youtubera a smazat mu kanál! Říká o nich totiž krutou pravdu

Zajímavá youtuberská válka, která dokazuje, že Danny z TVTwixx se neštítí opravdu ničeho.
Vydáno: 19.07.2019
TVTwixx vs. Rady
Autor: YouTube.com/TVTwixx TVTwixx vs. Rady
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Máme tu další díl vašich oblíbených YouTube News, ve kterých si probereme dvě smutné zprávy ze zahraničí, ale zejména jeden tuzemský internetový spor. Danny z kontroverzní partičky TVTwixx chce totiž tak trochu zničit méně známého youtubera Radyho a nahlašuje na YouTube většinu jeho nových videí. Chce tím nejspíš docílit toho, aby Rady dostal tři napomenutí (tzv. strike) a jeho kanál byl smazán.  

Důvod je prostý. Byl to právě Rady, kdo jako první z youtuberů upozornil na problémy TVTwixx týkající se podporování hazardu a hrozící pokuty 2 milionů korun. Rady pak upozornil také na pochybné e-shopy této internetové partičky. A Danny místo toho, aby se k celé záležitosti postavil jako chlap, rozhodl se vydat cestou nahlášování videí za to, že Rady využívá záběry TVTwixx. Ty přitom v Radyho videích prakticky nejsou. Ano, za pravdu se holt člověk zlobí. A TVTwixx na ni reagují tím nejhorším způsobem. Jak na Dannyho nahlášování reagoval YouTube? To se dozvíte v novém díle YouTube News!

YouTube News (66)
YouTube News (66)
YouTube Talks - Bára Votíková

YouTube Talks: Youtuberka Bára Votíková řekla pravdu o své sexuální orientaci! Jak těžké bylo přiznat, že není na kluky?

Mají TVTwixx velké problémy?

YouTube News: TVTwixx spadli na dno! Youtubeři lákali děti na nelegální hazard. Vážně kvůli tomu zaplatí 2 miliony korun?

Článek je zařazen v: YouTube News , TVTwixx , rady , YouTube News , spor , hazard , 2 miliony pokuta , Rio Diaz , smrt youtuberky