návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

YouTube News: TVTwixx se snaží zničit známého youtubera a smazat mu kanál! Říká o nich totiž krutou pravdu

Zajímavá youtuberská válka, která dokazuje, že Danny z TVTwixx se neštítí opravdu ničeho.
Vydáno: 19.07.2019
TVTwixx vs. Rady
Autor: YouTube.com/TVTwixx TVTwixx vs. Rady

Máme tu další díl vašich oblíbených YouTube News, ve kterých si probereme dvě smutné zprávy ze zahraničí, ale zejména jeden tuzemský internetový spor. Danny z kontroverzní partičky TVTwixx chce totiž tak trochu zničit méně známého youtubera Radyho a nahlašuje na YouTube většinu jeho nových videí. Chce tím nejspíš docílit toho, aby Rady dostal tři napomenutí (tzv. strike) a jeho kanál byl smazán.  

Důvod je prostý. Byl to právě Rady, kdo jako první z youtuberů upozornil na problémy TVTwixx týkající se podporování hazardu a hrozící pokuty 2 milionů korun. Rady pak upozornil také na pochybné e-shopy této internetové partičky. A Danny místo toho, aby se k celé záležitosti postavil jako chlap, rozhodl se vydat cestou nahlášování videí za to, že Rady využívá záběry TVTwixx. Ty přitom v Radyho videích prakticky nejsou. Ano, za pravdu se holt člověk zlobí. A TVTwixx na ni reagují tím nejhorším způsobem. Jak na Dannyho nahlášování reagoval YouTube? To se dozvíte v novém díle YouTube News!

YouTube News (66)
YouTube News (66)
YouTube Talks - Bára Votíková

YouTube Talks: Youtuberka Bára Votíková řekla pravdu o své sexuální orientaci! Jak těžké bylo přiznat, že není na kluky?

Mají TVTwixx velké problémy?

YouTube News: TVTwixx spadli na dno! Youtubeři lákali děti na nelegální hazard. Vážně kvůli tomu zaplatí 2 miliony korun?

Článek je zařazen v: YouTube News , TVTwixx , rady , YouTube News , spor , hazard , 2 miliony pokuta , Rio Diaz , smrt youtuberky

reklama