Showbyznys

11. září 2023 09:01

Josef Šťastna

Pravda o jejím těle je venku. Manželka Bohuše Matuše řekla, kolik váží

Bohuš Matuš slaví

Populární zpěvák Bohuš Matuš (50) a jeho mladičká manželka Lucie (20) si dál užívají společnou cestu životem. Bohuš svou ženu rozmazluje, kudy chodí. Krásná Lucie nyní prozradila, kolik měří a váží.

Vynikající zpěvák Bohuš Matuš se netají tím, že bere skoro každý kšeft, který se mu nabízí. Stíhá vystoupit hned na několika akcích denně, nedávno například oslňoval na finále soutěže Anděl mezi zdravotníky.

Bohuš se netají tím, že nejklidnější je, když jeho manželka je doma a pečuje o malou dceru Natálku. Několikrát zpěvák zdůraznil, že si nyní nepřeje, aby Lucinka chodila do klasického zaměstnání. O rodinu se umí postarat sám a tak to prý bude i do budoucna.

„Žijeme teď v jednom z nejmodernějších domů, které vůbec jsou. Koupil jsem si nové auto, ženě jsem koupil elektrické kolo. Aby to všechno bylo zalité sluncem, tak se snažím vydělávat peníze,“ prozradil Matuš pro web expres.cz.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: 12 důvodů, proč ženy nenávidí orální sex

Lucinka má upravený jen nos

Lucinka tedy nemá klasické problémy, které řeší řada českých žen. Péči o domácnost zvládá, do práce chodit zatím nemusí. „Manželka je nejen chytrá, ale i její fyzické míry jsou prostě dokonalé. Pro mě rozhodně,“ vyznal se Bohuš v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz. A jaké jsou ty ideální míry? Lucinka dle svých slov váží 55 kilogramů při výšce 166 centimetrů. Navíc na ní kromě nosu není nic upraveného a vše je přírodní. Pod nůž šla jen kvůli tomu, že s nosem nebyla spokojená od dětství.

Sdílejte článek
Štítky peníze rodina tělo Bohuš Matuš Lucie Palkaninová

Přečtěte si také