Showbyznys

11. září 2023 11:29

Josef Šťastna

Chlapec Agáty Hanychové si domlouval sex na seznamce. Po nevěře šel slavit její narozeniny

Influencerka a trojnásobná matka Agáta Hanychová ráda svým sledujícím předává různé životní rady. Občas se ale dostane do situace, kdy radu potřebuje ona sama. Agáta patří k ženám, které mají kolem sebe zástupy chlapů. Někdy ji ale muži zradí a pak to hodně bolí.

Dcera herečky Veroniky Žilkové patří k nejvíce sebevědomím ženám v tuzemském showbyznysovém rybníčku. Když se jí daří. Když se ale Agátě nedaří, tak jako každá žena hledá útěchu a pomoc u lidí, kteří ji mají rádi. Nyní Agáta prožívá těžké období, protože se rozešla s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, který je otcem maličké dcery Rozárky.

Paradoxní je, že po tomto krachu a další životní ráně hledá Agáta útěchu u muže, se kterým málem skončila u oltáře. Podle informací deníku Blesk obnovila vztah s podnikatelem Miroslavem Dopitou, který je otcem dospívajícího Kryšpína. Třetím tatínkem do party je pak herec Jakub Prachař, který Agátě udělal dceru Miu.

Ale zpět k Dopitovi. Ten podle Blesku nyní u Agáty znovu přespává, i když ona tvrdí, že vždy spinká pouze v pokojíčku svého syna. Je otázkou, zda by Agáta chtěla Dopitu, který se nyní sám rozvádí, naplno zpět do svého života. S Dopitou má totiž Agáta spojenou nehezkou vzpomínku, ze které dodnes mrazí.

Dopita kličkoval jako zajíc

Psal se rok rok 2012 a Agáta se chystala na oslavu 27. narozenin. Vše bylo zalité sluncem a její tehdejší partner Mirek Dopita působil jako nejhodnější chlapec v Praze. Na oslavu bylo vše nachystáno, Dopita měl ještě vyzvednout narozeninový dort. Zbývalo pár volných hodin, které Dopita podle Blesku prožil tím, že si přes seznamku domlouval sex.

Jenže dáma, se kterou si chtěl Dopita zpestřit jedno dubnové dopoledne, se propojila s novináři z Blesku. Když natěšený Dopita dorazil na domluvené rande, tak místo krásné blondýny na něj čekal kameraman Blesku. Vzniklo legendární video, ve kterém Dopita utíká z rande jako vyplašený zajíc před brokovnicí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Podle Krainové by Agáta potřebovala facku

Na otázku „Co tady děláte, pane Dopito?“ reagoval tak, že se dal na zběsilý útěk. Vyběhl z domu a v olympijské formě sprintoval po ulici. Pak oběhl celý blok a vrátil se pro své černé BMW, kterým na schůzku dorazil. Tak novináři z Blesku popsali, jakým způsobem načapali Dopitu při nevěře, kterou nestihl ani dotáhnout.

Ke cti Dopitovi slouží, že na oslavu narozenin své drahé polovičky tehdy opravdu dorazil, na fotografy se zkoušel usmívat a věřil, že vztah ještě nějak zachrání. Nezachránil. Agáta se s ním nakonec stejně rozešla.

„Neklapalo to od té doby, co se provalila Mirkova nevěra. Agáta se snažila, ale vymazat to z hlavy nemohla. Navíc ona dobře ví, že se o syna s přehledem finančně zvládne postarat sama a chlapa k tomu nepotřebuje. V poslední době jim to zkrátka vůbec neklapalo,“ uvedla Agátina kamarádka pro Super.cz.

Je tedy možné, že Dopita po velkém odcházení Jaromíra Soukupa nyní dostane další šanci, ale měl by ji lépe využít a dát si pozor na sexuchtivé dámy, které se dál potulují po seznamkách.

Podívejte se, jak začínal vztah Agáty a Jaromíra Soukupa:

Sdílejte článek

Přečtěte si také