Sex a vztahy

4. srpna 2016 11:56

Tereza Javorová

10 důvodů, proč by holky měly chodit v létě NAOSTRO

Celosvětová kampaň "free nipples" neblo výzva holkám, aby chodily bez podprsenky, se celkem povedla. Přichází však výzva těžšího kalibru: "free clitoris"! Holky, proč byste měly chodit bez kalhotek?

1. Bez kalhotek se budeš cítit volná jako pták. Zlepší se ti nálada, budeš usměvavější, veselejší a svěť ti najednou bude připadat svobodnější.

2. Je to hygieničtější. I když ti to přijde jako hloupost, tak chodit bez kalhotek je opravdu zdravější. Nemají se totiž kde ukládat bakterie a mikroby. Zato při celodenním nošení uplnutých kalhotech, které si i trochu zpotíš, je šance infekce daleko větší.

3. Když jsme u toho pocení, tvoje svatyně se v parném létě nezapaří. Zvlášť pokud budeš mít (raději delší, než kratší) sukni, bude dýchat jako astmatik na horách.

4. Nebudeš muset řešit dilema, které kalhotky si vezmeš, a ušetříš tak spoustu času!

5. Prohloubíš si vztah se svojí vagínou. Budeš si ji více uvědomovat, porozumíš jí a stanou se z vás celkově větší kámošky.

6. Je to neskutečně sexy. Nejen pro tvé okolí, kterému to můžeš tajuplně špitnout, ale i pro tebe samotnou. Vědomí, že jsi bez kalhotek ti dá neskutečně rajcovní pocit a sebevědomí, protože...

7. Je to praktičtější při sexu. Rychlovka v práci v opuštěném kumbále či v kině se stane daleko snadější, než kdyby sis musela stahovat kalhoty, pak je hledat a špinavé si je pak oblékat.

8. Pod oblečením se konečně nebudou rýsovat obrysy kalhotek, nebudou koukat z kalhot a nikdo ti za ně nebude tahat jak pubeťáci na základce.

9. Nebudou ti tolik vidět špeky. Kalhotky se totiž rády zaříznou a udělají nehezké boule na bocích, které pak vypadají jako přetékající muffin.

10. Nebudeš mít pocit, že máš místo tangáčů mezi půlkami tužku a neodřeš se od všech těch sexy krajek a mašliček. Takže holky, free your clitors!

Sdílejte článek
Štítky léto kalhotky

Přečtěte si také