Sex a vztahy

25. září 2015 12:08

Tereza Javorová

10 důvodů, proč holky milují grázly (a slušní hoši si musí počkat)

Je to tak. Drzost, nespoutanost a velmi nezdravý životní styl učiněného grázla s holkou dělají divy. Víme, že bychom se od něj měly držet dál, ale o to víc nás přitahuje. Proč?

1. Být milenkou badboye je vždycky o trochu víc cool než být spořádanou hospodyňkou, co čeká na svého úředníčka s teplou večeří.

2. Zájem tohohle lotra si musíš získat a zasloužit. Víš, že když si vybral tebe, tak jsi to nejlepší zboží na trhu. Tvoje cena i sebevědomí stoupá strmě vzhůru.

3. Život s ním je vzrušující. Nevíš, kdy se uprostřed noci ozve, že tě chce okamžitě vidět, stejně tak nevíš, jestli se ještě někdy ozve

4. Sex s ním je tvrdší a vášnivější. Nečekej žádné zamilované řečičky a dlouhou předehru. Udělá (ti) to tady a teď.

5. Na druhou stranu, když projeví nějaké city, tak je to jako svátek nebo slevy v Zaře. A kvůli těm pár vzácným vteřinám něhy se do něj zamiluješ ještě víc.

6. Je to nespravedlnost, ale badassové mají vždycky trochu víc peněz než slušňáci. Sice je ne vždy získají legálně a radši by ses ho neměla ptát, kde vzal na ty drahé hodinky, ale přijmout je můžeš, že.

7. Jen tak ho nepředstavíš rodičům. Pokud jsi s rodinou odjakživa tak trochu na štíru, tak najít si lumpa je ten nejlepší způsob, jak jim vytřít zrak.

8. Zakázaný ovoce chutná nejlíp. Víš, že bys s ním neměla být, že s takovými se slušné holky netahají a že je to děvkař. Ale o to víc ho chceš.

9. Kámošky ti ho budou rozmlouvat, protože si myslí, že máš na víc než na nějakého grázla. Ve skutečnosti ti jen závidí a chtějí ti ho přebrat.

10. I kdyby vám to třeba nevyšlo (a pravděpodobnost je dost velká), stejně na něj budeš vzpomínat s lehkým šimráním v břiše a zapomeneš, že sis kvůli němu málem vyplakala oči

PECKA na závěr: A víš, co je nejhorší? I přesto, že grázlové jsou sexy, tak nakonec stejně zjistíš, že chceš toho slušnýho, hodnýho kluka, co ti dá kytku k narozeninám, zatančí si s tvou mámou na plese a jednou vaše děti nebude učit, jak se šňupe kokain.

Sdílejte článek
Štítky milenka večeře Zara

Přečtěte si také