Sex a vztahy

11. července 2016 14:41

Tereza Javorová

10 signálů toho, že žena FLIRTUJE řečí těla! Holky, děláte je taky?

Ženy nejsou tak rafinované, jak se tváří. Tyto signály jejich flirtování jsou průhlednější, než vaše zapatlané brýle. Jak žena dává jednoduše najevo, že je svolná k něčemu více než než jen k nevinnému povídání?

1. Hraje si s vlasy – prohrábnutí vlasů uvolňuje přirozené feromony, ale nevíce to funguje, když žena má na sobě co nejmíň chemie – parfemovaných šamponů, vůní, laků na vlasy apod. Zbytečně svoje feromony tak nepřebíjejte!

2. Odhalená zápěstí – ukazování spodnní strany zápěstí může ze strany ženy značit podřízenost a oddanost. Podobně jako když si pes lehne na záda a odhalí břicho. Muž se tak cítí silněji a mužněji a má tendenci ženu chránit.

3. Šíje – je to jedním z nejvíc sexy pohybu, když žena nakloní hlavu, odhalí muži svoji šíji a podívá s mu hluboce do očí. Zkuste to. Funguje to.

4. Sexy křivky – mužům je jedno, jestli na sobě máte šaty od Diora nebo ze sekáče. Důležité je, jak vám padnou a zda zvýrazňují vaše křivky. Rafinované střihy navíc budou škádlit jejich fantazii.

5. Křížení nohou – křížení končenin většinou značí odmítavý postoj, ale pokud žena (navíc na podpatcích) si laškovně přehazuje nohu přes nohu, v mužích se probouzí stejně toužebné pocity, jako při sledování slavné scény v Základním instinktu.

6. Doteky – pokud si žena přejíždí rukou po nohách, lehce se dotýká krku či se pomalu hladí po paži, dává tím jasně najevo, že by byla ráda, aby to dělal muž.

7. Upravování se – když se nám někdo líbí, snažíme se vypadat co nejlépe. Začneme se tedy upravovat, kontorlovat svůj make-up, vlasy atd. Zkuste se u toho podívat muži do očí, stoprocentně vás bude bedlivě pozorovat.

8. Chodidla – muž nemusí být žádný fetišista, aby ho chodidla začala vzrušovat. Stačí, když necháte patu vyklouznout z lodičky a necháte ji pohupovat jen tak na prstech. I samotným směřováním špičky chodidel mu dáváte najevo, že se vám líbí – tedy pokud míří k němu.

9. Pohrávání si s věcmi – smyslné přejíždění rukou po nožičce skleničky na víno, pohrávání si se zapalovačem, náušnicí či cigaretou odráží to, na co nejspíš v tu chvíli myslíte. A tabulky do práce to nebudou...

10. Rty – jakékoliv olizování, špulení či kousání rtů je tím nejprůhlednějším signálem flirtování. Ústa chtějí muži nejen líbat, ale svým tvarem jim připomínají i ženské pohlavní orgány. A o to dostat se k nim mužům právě jde.

♥♥♥

Inspirováno knihou Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách od Allana a Barbary Peasových. Pokud vás zajímají odpovědi na obě otázky plus stovky dalších odhalení o mužích i ženách, nad kterými jste si vždy lámali hlavu, přečtete si tuto skvělou knihu.

Sdílejte článek
Štítky kniha Christian Dior Základní instinkt řeč těla feromon

Přečtěte si také