Sex a vztahy

26. června 2016 01:41

Tereza Javorová

5 faktů, které jste o PENISU určitě nevěděli. Ani pokud jste chlap!

Mysleli jste si, že už o něm víte všechno, my ale vás přesvědčíme, že má stále čím překvapit. O čem, že to je řeč? No přece o mužském nádobíčku...

1. Neexistují dva stejnéTohle vám asi přijde zcela jasné, ale jde o to, že kdybychom šli do důsledku, penis je jako otisk prstu, na světě nenajdete dva identické.

2. Může se změnšitČím? Kouřením. tak raději típněte. Kouř z cigaret má negativní vliv na cévy, a může tak způsobovat špatné prokrvování penisu. Průzkumy navíc ukázaly, že kouření může penis zkrátit až o centimetr!

3. Jsou jen dva druhy

Ano, i penisy se dají rozdělit na dva druhy. Jde buď o malé penisy, které erekcí zmohutní a zvětší se. Nebo o penisy, jsou velké i bez erekce a ta jim pomůže pouze ke tvrdosti.

4. Tři tvaryStejně jako prsa a ženská přirození, i penisy mají různé tvary. Podle statistik mají muži mezi nohama nejčastěji chloubu, která má žalud větší než tělo penisu. Menší procento obsadili muži jejichž žaludy jsou stejně široké jako celý penis a nejméně mužů má žalud menší a užší než tělo penisu.

5. Je dědičnýTvar i délka penisu jsou do jisté míry dědičné. Pokud tak máte malé nádobíčko, vinit z toho teoreticky můžete vašeho otce. Ale na druhou stranu - našel si mámu, jste z toho vy, takže kde je problém?

Sdílejte článek
Štítky penis

Přečtěte si také