Sex a vztahy

6. března 2016 12:05

Tereza Javorová

5 překvapivých věcí, které jsou na mužích neskutečně SEXY

Nejsou to peníze ani nabušené svaly z posilovny. Na ženy ve skutečnosti zabírá těchto pět věcí!

Hlas – Chlap nemusí být krásný. Nemusí být ani bohatý. Ale když má hluboký, podmanivý hlas, který dokáže být pevný a silný, ale i tlumený a dráždivý, ženě se podlamují kolena.

Strniště – Jsou tři typy oholení, které mužům mohou slušet: hladce oholená tvář, sexy strniště a upravený (!) plnovous. Nejvíce rajcovní je ale právě prostřední varianta, která lehce škrábe, ale žena se k jeho rtům nemusí prostřihávat křovinořezem.

Mozek – Ten, který má přehled. Ten, který je vtipný. Ten, který má dobrou paměť. Ten, co místo mozku nemá piliny.

Bílá košile – Jakmile si chlap vezme čistou, vyžehlenou košili, okamžitě získá asi o 200 % na přitažlivosti. Nikdo nedokáže přesně říct, proč zrovna tento kus oděvu udělá i z obyčejného muže elegána, Jamese Bonda a sexy alfa samce zároveň. Ale funguje to. Dokonale.

Když umí vařit – Zapomeňte na stereotypy, že pouze ženská musí umět vařit a chlap si musí dokázat objednat pizzu. Láska prochází žaludekem, jenže i tím holčičím. Takže když jí chlap ráno ještě v trenýrkách uvaří famózní snídani nebo jí večer po práci připraví vlastnoručně ukuchtěnou večeři, žena mu neodolá a dá si ho jako dezert.

Sdílejte článek
Štítky James Bond košile

Přečtěte si také