Sex a vztahy

13. října 2015 19:31

Tereza Javorová

7 důvodů, proč je mladá holka sexy pokušením

To mládí, šťavnatost a vůně nevinnosti vám prostě nedá spát...

Víte, že byste si měli najít vyzrálou holku ve svém věku, která na každou hloupou poznámku zná odpověď. Jenže ta mladičká patnáctka, co pořád bilancuje mezi dívkou a ženou a ještě neumí se samozřejmostí přijímat komplimenty (a neví kam s očima), je výzvou a strašným lákadlem. Protože…

1. Je mladá. Čerstvá. Z kačátka zrovna vylouplá labuť. Co se teprv učí lítat a potřebuje svého učitele.

2. Je nezkušená. Ale učenlivá. Jako sochař si ji můžete modelovat k obrazu svému a učit ji správným kouskům. Proti ní budou brzy zručné akrobatky v cirkuse, co si dají nohu za hlavu, jen trapnými amatérkami.

3. Nebo je naopak zkušená. A může vám vyrazit dech, jak moc. Její jemná ručka vás umí přeleštit tak, že budete jen zářit, sladké rtíky dokážou vysát vše do poslední kapsy a i když občas nosí ještě copánky, tak rajtovat umí jak zkušená kovbojka.

4. Vzhlíží k vám. Má k vám respekt a jste pro ni přirozenou autoritou. Poslouchá vaše rady i mírné kárání. Nikdo vám nedokáže namasírovat ego jako ona.

5. Je zakázaným ovocem, co vám ale o to víc chutná. Kdyby zjistili její rodiče (vlastně vaši nejlepší kámoši), že jim š*káte jejich holčičku, co si teprve před pár měsíci šla pro občanku, vykuchali by vám varlata zaživa. Adrenalin tak jede na plné obrátky.

6. Pravděpodobně ji přestanou zajímat kluci v jejím věku. A vaše šance na další zásuny jsou opět vyšší. Vrstevníci jí totiž v porovnání s vámi budou připadat jako hloupí puberťáci (nemusí vědět, že i vy si občas hrajete na Darth Vadera) a sama sebe už bude považovat za velkou slečnu.

7. Žijete s ní naplno a užíváte si každé chvíle s ní. Které jednou skončí, protože tak nějak tušíte, že asi jednou vyroste a bude z ní ta stejná bitch, jako byla vaše ex, nebo že přece jen poslechne běsnící rodiče a začne se vodit za ruku s Honzou z béčka, se kterým chodí na keramiku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také