Sex a vztahy

10. října 2015 16:41

Michal Chalupa

POUZE PRO DÁMY: Jedno číslo nestačí? 5 rad, jak na opakovaný sex!

Známe to téměř všechny, s přítelem jsme si užily báječný sex, ale nestačí nám to a chceme ještě. Jenže on, unavený po celém dnu, má chuť pouze na to, převalit se na druhý bok a spát. Existuje však pár triků, které ho dokážou vrátit zpět do děje...

1. ProměnaKdyž se vás nabažil a vypadá, že se na další číslo nechystá, zkuste se nějak proměnit. Vezměte si na sebe oblečení, paruku, obleček, vysoké podpatky – zkrátka to, o čem víte, že ho rajcuje. Pak se kolem něj párkrát projděte, aby vás viděl a lehněte si k němu, otírejte se o něj a zeptejte se, jak se mu líbíte.

2. Živá vakuová pumpaK tomu snad není co dodat. Dejte mu nějaký čas, aby se vzpamatoval z prvního kola a pak si na něj lehněte, přikryjte vás oba peřinou a s lišáckým výrazem ho začněte líbat o klíční kosti, až k jeho chloubě. Té pak ukažte, jaký máte sací výkon a jak moc byste si přála, aby se vám ještě chvíli věnoval. Ostatně když máte na své straně penis, máte vyhráno!

3. Chválit, chválit, chválit a masturbovat„Bože lásko, to bylo naprosto úžasný, dnes jsi se opravdu vyznamenal. Tak silný orgasmus jsem snad ještě neměla a jsem pořád nadržená. Vůbec nevíš, co se mnou děláš! Chci tě ještě! Podívej...“ A v tento moment by vás měl vidět se široce rozevřenými stehny, při lehké masturbaci. Ta slova samozřejmě lehce přehánějte, ale nelžete. Šeptejte mu je do ucha vzrušeným hlasem a lehce ho líbejte na krku. Této kombinaci totiž nikdo neodolá.

4. Když budeš hodný, tak...Víte o něčem, po čem partner už dlouho touží, ale vás se do toho nechtělo, nebo jste se k tomu zkrátka ještě nedostali? Začněte větu: „Když budeš hodný a ještě jednou mi to uděláš, tak bychom mohli zkusit …..., když si to přeješ.“ Uvidíte, jak živoučkej najednou bude.

5. Vyberte si chlapa, kterému pořád stojíNo a pokud rady 1-4 VŮBEC nefungují a vy máte neustálý nedostatek, vyměňte ho za model s vyšší výdrží.

Sdílejte článek
Štítky sex rada

Přečtěte si také