Sex a vztahy

8. října 2015 14:39

Michal Chalupa

Pánové, nefanděte si: 5 věcí, které prozradí, jestli je s vámi v posteli spokojená!

Poznat, že si žena čas strávený v posteli s vámi užívá, není jen tak. Ani orgasmus není jasnou známkou. K vaší nelibosti se dá velmi snadno nafilmovat.

Ovšem jsou jisté věci, které žena nezahraje. Jako první pozorujte, jestli nevzdychá jen v momentě, kdy se jí zeptáte, jestli se jí to líbí. Pokud ano, svou otázkou jí pouze připomínáte, že se jí to má líbit a to není ideální stav. Další bod některým možná přijde směšný, ale pro méně chápavé je třeba ho zmínit - v případě, že vaše partnerka při sexu jen jedinkrát zmíní slovo nákup, malování nebo dovolená, NEDAŘÍ SE VÁM!

Pokud žena vzdychá pořád stejně, má stále stejný výraz a nijak se netouží zapojit, většinou je to pro ni nudné. Ostatně i to největší prkno, se v posteli maximálně snaží, pokud je v ní s někým, kdo v ní probouzí vír vášně. Další věc je nesobeckost. Pokud je žena s chlapem v posteli maximálně spokojená, vždy se snaží mu to nějak oplatit. I bez toho, aby si chlap musel říct. Teď samozřejmě nebereme v potaz hry, kdy se veškerá pozornost zaměří pouze na jednoho z páru.

Vnímání ženského těla ale vždycky napoví. Chvění, zatínání svalů, kluzkost, náhodné, ale intenzivní steny a rozostřený pohled, to všechno značí, že jste na správné cestě. Orgasmus nemůže být měřítkem hned z několika důvodů. Ne všechny ženy orgasmů dosahují. A i přesto mohou být maximálně spokojené. A u samotného orgasmu je velmi těžké určit, jestli ho hraje nebo ne. Ženy jsou totiž velmi dobré herečky.

Sdílejte článek
Štítky postel orgasmus

Přečtěte si také