Sex a vztahy

29. listopadu 2016 11:01

redakce Prima Lajk

DĚSIVÉ: Tohle je 10 nejpraštěnějších zákonů o sexu! Kde nesmíte spát s dikobrazem nebo používat chili omáčku?

Snad všechny státy mají zákony, které se týkají sexu, některé jsou ale opravdu střelené. Některé zakazují věci, které by vás snad ani nenapadlo dělat. Jiné jsou šílené kvůli tradicím.

Opakovaný sex se zvířatyV Polsku jsou docela liberální (což nás dost překvapuje) a trestného činu se dopouští až po třetí souloži se zvířetem.

Zákaz sexu s dikobrazemPokud máte chuť na něco netradičního, tak si dávejte pozor, abyste si na Floridě nevybrali jako objekt své touhy dikobraza. Je to trestný čin.

Používání chili omáčkyTenhle zákon už neplatí, ale sloužil peruánským úřadům v sedmdesátých letech, aby zákazaly vězňům používat pálivé omáčky. Údajně působí jako afrodiziakum a bachaři se báli, aby jim vězni moc často nepouštěli mýdlo na zem ve sprchách.

Někdy chili ale jako afrodiziakum fakt nepůsobí. Tenhle týpek snědl nejpálivější chili a dopadl takhle:

Zákaz stání u okna, když jste nazíJe jedno, že jste u sebe doma, pokud se u okna objevíte nazí, pácháte v Singapuru trestný čin. Čína je v tomhle podobná a zakazuje ženám chodit po hotelových pokojích mimo koupelnu bez šatů. Muži se tam evidentně producírovat můžou.

Sex na schodec kostela po západu slunceVe dne je to evidentně v pořádku. Britský Birmingham vydal vyhlášku, která zakazuje souložit na schodech kostela po tom, co zapadne slunce. Pokud vás při takové činnosti chytnou, obviní vás z výtržnictví a čeká vás pokuta až 25 liber, což je zhruba 800 korun.

Žádná masturbaceObčas se tvrdí, že Indonesie zakazuje masturbaci pod trestem smrti, není to pravda. Pouze zakazuje sebeukájení na veřejnosti pod trestem až dvou let a osmi měsíců za mřížemi.

Zákaz soulože na motorceHlavní město británie zakazuje sex na zaparkované motorce. O tom, jak to je, když motorka jede, se londýnská vyhláška nezmiňuje.

Dohled o svatební nociV kolumbijském městě Cali platí vyhláška, která říká, že o svatební noci musí být v ložnici přítomná matka nevěsty. Sex před tchyní je tradicí…

Placení sexem za taxíkZaplatit klasickým způsobem jako ve starověku můžete v Buckfieldu ve státě Maine. Taxikář vám nemůže naúčtovat poplatek, pokud jedete z baru, jste opilí a nabídnete mu jako reciproci svoje tělo.

Spát se samciTeď nemyslíme alfa samce, ale zvířecí samce. Libanon to zakazuje, u samic žádnou právní úpravu nemá…

Sdílejte článek

Přečtěte si také