Proč nemít sex ve sprše?
Autor: Instagram.com Proč nemít sex ve sprše?

MANUÁL: 5 důvodů, proč už nikdy nemít SEX ve sprše. Budete litovat, že jste to někdy…

skrivaa. Publikováno: 30.09.2016
Zdá se to jako velmi dobrý nápad, zvlášť pokud si potrpíte na hygienu. Ale čtěte, proč sex ve sprše opravdu není dobrý nápad!

reklama

1. Můžete si zlomit nohu – přijde vám to možná vtipné, jenže spoustu lidí už se takhle zranilo a někteří mají i trvalé následky. I když nejste žádné nemehlo, ve víru vášně snadno můžete ztratit rovnováhu a uklouznout. Vyražené zuby o roh vany nebo zlomená noha je ještě to „lehčí“, co se vám může stát. Rozbitá hlava o podlahu už je horší.

2. Opařit se – Nemusí to být vaší nešikovností, stačí, když se jen špatně opřete o kohoutek a během pár vteřin se můžete ošklivě opařit horkou vodou. Dávejte si na to pozor!

3. Dře to – i když je voda mokrá, paradoxně není vůbec žádným lubrikantem. Při souloži to tedy velmi nepříjemně dře, a i když na intimní místa použijete lubrikant nebo sliny, voda je spláchne. Je to tedy boj v tomto případě s vodními mlýny, který si vůbec neužijete.

4. Chemie dovnitř nepatří – lubrikant rozhodně ale nenahrazujte šamponem nebo sprchovým gelem! Chemie by velmi narušila intimní pH ženy, která by pak mohla začít trpět gynekologickými problémy. Pokud přece jen na milování ve sprše trváte, nejdříve se důkladně omyjte od veškeré pěny a gelů.

5. Sousedi vás nepochválí – koupelna má skvělou akustiku, to jistě víte, když si v ní zpíváte. Jenže jsou slyšet i vaše vzdechy a pleskání, které se nesou stoupačkami až do celého baráku. Opravdu pak chcete snášet oplzlé pohledy sousedů?

Jak se jí to bude líbit?

MANUÁL: 5 tipů, jak poprvé na ANÁLNÍ sex, aby se jí to taky líbilo

Co děláte špatně?

ODHALENÍ: Holky, tuhle chybu při ORÁLNÍM sexu děláte úplně všechny! Kluci vám to ale nikdy neřekli...

reklama