Sex a vztahy

30. září 2016 22:23

Tereza Javorová

MANUÁL: 5 důvodů, proč už nikdy nemít SEX ve sprše. Budete litovat, že jste to někdy…

Zdá se to jako velmi dobrý nápad, zvlášť pokud si potrpíte na hygienu. Ale čtěte, proč sex ve sprše opravdu není dobrý nápad!

1. Můžete si zlomit nohu – přijde vám to možná vtipné, jenže spoustu lidí už se takhle zranilo a někteří mají i trvalé následky. I když nejste žádné nemehlo, ve víru vášně snadno můžete ztratit rovnováhu a uklouznout. Vyražené zuby o roh vany nebo zlomená noha je ještě to „lehčí“, co se vám může stát. Rozbitá hlava o podlahu už je horší.

2. Opařit se – Nemusí to být vaší nešikovností, stačí, když se jen špatně opřete o kohoutek a během pár vteřin se můžete ošklivě opařit horkou vodou. Dávejte si na to pozor!

3. Dře to – i když je voda mokrá, paradoxně není vůbec žádným lubrikantem. Při souloži to tedy velmi nepříjemně dře, a i když na intimní místa použijete lubrikant nebo sliny, voda je spláchne. Je to tedy boj v tomto případě s vodními mlýny, který si vůbec neužijete.

4. Chemie dovnitř nepatří – lubrikant rozhodně ale nenahrazujte šamponem nebo sprchovým gelem! Chemie by velmi narušila intimní pH ženy, která by pak mohla začít trpět gynekologickými problémy. Pokud přece jen na milování ve sprše trváte, nejdříve se důkladně omyjte od veškeré pěny a gelů.

5. Sousedi vás nepochválí – koupelna má skvělou akustiku, to jistě víte, když si v ní zpíváte. Jenže jsou slyšet i vaše vzdechy a pleskání, které se nesou stoupačkami až do celého baráku. Opravdu pak chcete snášet oplzlé pohledy sousedů?

Sdílejte článek
Štítky Sex nápad sprcha chemie lubrikant lubrikační gel dobrý nápad

Přečtěte si také