Sex a vztahy

10. listopadu 2016 15:52

Tereza Javorová

MANUÁL: 5 sexuálních snů, které byste si měli okamžitě splnit! Jak na to?

Když si to umíte představit, můžete to i uskutečnit! Jak si tedy splnit svoje sexuální touhy? Tady je praktický návod!

1. Sex s cizinem - běžte v sobotu večer do Dlouhé v Praze, založte si Tinder s žhavou profilovkou nebo jeďte na Erasmus! Pokud už dávno nejste na vejšce, zkuste couchsurfing, ale hostitele se zásadně vybírejte podle fotky.

2. Sex s neznámým člověkem - nejrychlejší způsob se asi opět jít na Tinder a tam dát superlajk první osobě, u které si myslíte, že by s vámi šla na rande. Stačí si pak vyměnit jen pár zpráv kdy a kde a můžete si užít žhavý večer, aniž byste věděli, jak se dotyčný/á jmenuje příjmením (či svým pravým jménem)

3. Sex na veřejnosti - ten se nevylučuje s bodem dva. Ba naopak. Můžete takto zabít dvě mouchy jednou ranou. Pokud už partnera máte, vytáhněte ho nakupova spodní prádlo nejlépe do nějakého velkého obchodního domu, kde se nepozorovaně spolu zašijete do převlékací či záchodové kabinky.

4. Sex v práci - pokud vám jde jen o ten pocit, že zneuctíte dům, který vás živí a nutí pracovat, nemělo by to být tak těžké sbalit mladou a zatím nezkušenou sekretářku, případně sexy údržbáře. Pokud však míříte do vyšších pater do ředitelství, bude to vyžadovat dlouhou a pečlivou cestu, na jejímž konci pak mohou být smetené věci se stolu a obtisk vašeho zadku na klávesnici.

5. Trojka - je to nejběžnější sexuální touha, kterou se však většinou ženy obávají vyslovit, natož zrealizovat. Přitom by jejich partner měl obrovskou radost. Trojku si můžete užít ale i když partnera nemáte. Prolistujte internet a oťukněte si pár stránek, kde bude pár hledát někoho do trojice. Tou vývolenou můžete být právě vy.

---

Jak vtipně odpovědět na oplzlé zprávy? Podívejte se do galerie!

Sdílejte článek

Přečtěte si také