Sex a vztahy

29. března 2016 16:51

Adéla Skřivánková

MANUÁL: 6 tipů, jak si to ve škole tajně udělat

Třídní si vzala až moc velký výstřih a mladá tělocvikářka předváděla, jak se dělá most a dřep. Je toho prostě na tebe už moc a potřebuješ upustit páru. Jenže jak si to tajně udělat, když ještě nezvonilo?

1. Načasování - je jasné, že na to potřebuješ klídek a soukromí. Nepřipadá tak v úvahu se snažit si to rychle odbýt o přestávce, protože šance na nachytání a následné zostuzení je veliká. Svoji potřebu vykonej zásadně během hodiny! Ale samozřejmě ne přímo ve třídě, pokud nechceš, aby začala třídní pištět a nahlásila tě do ředitelny jako školního úchyla. Tak kde?

2. Záchodová klasika - "Pančelko, můžu na záchod?" To je klasika. Toalety poskytují během nudných hodin jisté útočiště pro netrpělivé a nadržené žáky, ale stejný nápad jako ty nejspíš měl i kámoš z vedlejší třídy. Kdejaký kantor z mizernou prostatou tam navíc pořád bude lítat k pisoáru, takže musíš být rychlý a co možná nejmíň hlasitý.

3. Kumbál - jistější je najít si nějaké odlehlejší prostory. Samozřejmě pod výmluvou, že jdeš na záchod. Uklízečky většinou nechávají kubály otevřené, zatímco šůrují po škole, takže jestli ti nevadí pach sava a plesnivých hadrů, budeš mít klid, tmu a soukromí. To, že se uklízečka vrací, navíc s jistotou poznáš podle blížících se tónů ukrajinských hitů.

4. Pro křídu - parádně si naleštit bambus a ještě si šplhnout? Ideál! Když učitelce dojde křída nebo zlomí pravítko o zhulenýho spolužáka, aktivně se přihlaš, že jí do vedlejší třídy skočíš pro nové pomůcky. Vzdal se do co nejodlehlejší prázdné třídy, kde budeš mít dostatek času a i prostoru. Jen pak nezapomeň fakt nějakou (neulepenou) křídu přinést.

5. V šatnách - do školní skříňky se můžeš celkem nenápadně narvat a dělat, že tam něco hledáš. Stará svačina nebo zapomenutá učebnice to asi nebude, spíš chvíle té vlastnoruční rozkoše. Samozřejmě u toho můžeš rádoby nadávat: "Kde to sakra je?" A přitom si budeš představovat, jak hobluješ starší ségru kámoše.

6. Po škole - když už tě matikář nechá po škole s tím, že neodejdeš domů ke kompu dřív, než spočítáš všechny příklady z Petákové, tak si chvíli s touto paní můžeš zpříjemnit pořádným pohoněním. Až pak učiteli budeš cvičebnici vracet, možná bude mít pár stránek slepených.

Sdílejte článek

Přečtěte si také